איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

חיפוי קיר עם שיש  (גבי)

שלום יואב,

 

כפי שציינתי בתקשורת הקודמת, מפרט מדוייק אפשר לתת רק בשטח וממילא חסרים נתונים באשר למצב הקיר , לגודל האריחים, גובה החיפוי בקירות וכדומה.   מדובר על עבודה אחראית שיש בה סיכון ולכן יש לבצע אותה בשטח  ורצוי גם עם פיקוח על הקבלן המבצע. עבודות מסוג זה אמורות להתבצע ע"י קבלן מנוסה בתחום החיפויים, וגם אז יש צורך בד"כ לפקח שכל שלב אכן יתבצע היטב ע"י העובדים בשטח. (כמובן שזה תלוי גם בהיקף העבודות שיש לבצע).

 

באופן כללי- חובה להסיר את כל שכבת הצבע ולהגיע לתשתית חזקה ויציבה. לעיתים ישנו צורך בהסרת שכבת הטיח כולה או חלקים ממנה. בכל מקרה יש להסיר גם שכבות סיד / שליכט שנמצאות על גבי הטיח.   

 

שיטת החיפוי עצמה יכולה להתבצע באמצעות הדבקה ישירה או באמצעות תלייה / "הדבקה רטובה" על גבי רשת ועוגנים, בהתאם לתכנית מסודרת מהמתכנן שתלויה בגודל הקיר, גובהו וכדומה.

 

במקרה של הדבקה ישירה יש לדאוג לכך שהתשתית תהייה חזקה לגמרי ויתכן צורך בבצוע שכבה צימנטית על הקיר לפני תחילת העבודות.  ההדבקה עצמה מבוצעת בשיטת רטוב-על-רטוב כאשר יש למרוח שכבת קישור על גב האריחים ועל הקיר עצמו, על פי מפרט מסודר מהמתכנן ובהתאם למפרטים של יצרני הדבקים.

 

בשלב הראשון- דרוש מהקבלן להסיר את כל שכבת הצבע , את כל שכבת השליכט שעל הטיח וכל חלקי טיח רופפים אחרים.

 

מומלץ לקרוא לאיש מקצוע לשטח שיתן מפרט מסודר מאלף-עד-ת`.

 

בהצלחה,

 

גבי

 23/11/2009 16:05:29 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש חומר הדבקה לחיפוי שיש.  (יואב)

  פתח הודעה בחלון חדש חיפוי קירות  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש חיפוי שיש  (יואב)

      פתח הודעה בחלון חדש חיפוי קיר עם שיש  (גבי)       << את/ה כאן

        פתח הודעה בחלון חדש תודה  (יואב) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs