איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום בית קרקע  (גבי)

שלום שלומי,

 

עדיין חסרים מספר נתונים על המצב בשטח. הסבר - בהמשך.

 

את קורות היסוד (יציקות הבטון) ניתן לאטום בקלות באמצעות מריחה של חומר ביטומני משחתי כגון מסטיגום, אלסטופז וכדומה, מעל גבי שכבת יסוד ביטומנית (פריימר).  ניתן גם לאטום עם חומר ביטומני משחתי המכיל חומרים נגד חדירת שורשים, כגון "מסטיגן" (ביטום) או "פלקספז RT" (פזקר).     איטום מסוג זה תוכל לבצע גם בעצמך בקלות יחסית: שכבת יסוד ועוד 2-3 שכבות של חומר האיטום הביטומני.

 

הבעיה היא שחסרה תמונה מלאה של המצב בשטח. אם ברצונך לאטום רק את יציקת הבטון התת קרקעית (קורת היסוד) תוכל לבצע כמתואר לעיל.  אך אם אדמת הגינה מכסה גם חלקים עליונים יותר אשר מכוסים כעת בשליכט אקרילי לא יהיה מנוס מהסרת הטיח ובצוע שכבת האיטום על הקיר. לאחר מכן- החזרת הטיח והשליכט לקדמותו. (ניתן לחתוך קו ישר באמצעות דיסק חשמלי כך שתיווצר הפרדה מלאכותית בין אזור התיקון לבין שאר שטח הקיר).

 

איטום של קורת היסוד ניתן לבצע גם עם חומרי איטום צימנטים משחתיים כגון סיקה טופ 107 , ביטומסיל, טורוסיל וכדומה. מבצעים 2-3 שכבות לאחר הכנת השטח ונקיון הבטון.

 

אם תפרט יותר נתונים לגבי גובה מפלס אדמת הגינון (או תמונות) נשמח לעזור ולהסביר הלאה.

 

כהערה כללית- שים לב שאין להסתמך על כך שבאזור מגוריך כמות המשקעים השנתית היא קטנה. מי ההשקייה ממילא יותירו את אדמת הגינון רטובה רוב הזמן וגם 2-3 ימי גשם חזקים מספיקים על מנת לגרום לחדירת רטיבות פנימה, או לגרום לקילופי טיח / שליכט מבחוץ כתוצאה מעלייה של רטיבות קפילארית.

 

בהצלחה,

גבי

 04/01/2011 18:08:09 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום קיר בית מפני רטיבות צמחייה  (שלומי)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום קיר בית  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש איטום בית- המשך  (שלומי)

      פתח הודעה בחלון חדש איטום בית קרקע  (גבי)       << את/ה כאן

        פתח הודעה בחלון חדש איטום בית- המשך  (שלומי)

          פתח הודעה בחלון חדש איטום בית - קיר חיצוני  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs