איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

בידוד קירות עם קלקר  (גבי)

שלום אשר,

 

שאלה  10 היא הטובה ביותר:  חובה להביא לשטח יועץ בידוד / מתכנן.  כל העסק חייב להתבצע ע"י קבלן מנוסה בעבודות עם קלקר ומול מפרט טכני שיוכן מראש ע"י המתכנן / היועץ.

 

מספר תשובות:

 

1.  הפתרון מקובל גם לבתים קיימים / ישנים.

2.  הקלקר אינו ניתק מהקיר. ישנו נסיון של עשרות שנים בתחום זה אך עליך לעבוד כאמור רק עם קבלנים בעלי נסיון בתחום ספציפי זה. עבודה בלתי מקצועית תגרום להיווצרות סדקים.

3.  ברגי החיזוק אינם מיותרים והנם חלק מהשיטה. ראה סדקים לעיל.

4.  איטום הגג הנו דבר נפרד כשלעצמו ואינו קשור למערכת הבידוד של הקירות. את הבידוד של הגג מבצעים מתחת לשכבת האיטום- כמקובל. את המעקות סביב הגג מכסים עם הלוחות כפי שמבצעים בכל הקירות החיצוניים ובהתאם לגובה של המעקות. קופינג הנו הכרחי בכל מעקה בלי קשר לשיטת הבידוד.

5.  הבידוד מתבצע עם לוחות קלקר. בד"כ בעובי של כ 2.5 ס"מ אך עליך לקבל מפרט מדוייק מהמתכנן.

6.  חלונות ופתחים דורשים תכנון והצללה על מנת שלא יווצר "אפקט החממה" בחלל הפנימי של הבית. הבידוד עצמו  מתבצע רק על גבי הקירות ולא על גבי המשקופים. בכל מקום בו יש טיח- יהיה קלקר מאחוריו.

 

באופן עקרוני הבידוד המתקבל הנו מעולה אך ממש חובה לקבל יעוץ ותכנון מקצועי בהתאם לאקלים המגורים, לתצורת המבנה ועוד. אנסה להשיג עבורך שם / כתובת של קבלן מומחה בתחום. תוכל לנסות גם ב פורום בניה ירוקה (חפש בגוגל).

 

בהצלחה,

גבי

 23/01/2011 18:38:35 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש בידוד קירות באמצעות קלקר - שאלות  (אשר)

  פתח הודעה בחלון חדש בידוד קירות עם קלקר  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש יועצים  (אשר)

      פתח הודעה בחלון חדש יועצים  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs