איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

המשך אטימת צנרת  (גבי)

שלום שוב,

 

אכן הבנת נכון ותודה על ההסבר. כמה דברים:

 

1. עבודת ההכנה צריכה לכלול את הסרת השכבות הביטומניות מסביב לחור. במידת הצורך - לבצע תיקונים בקיר במלט וחול 1:1 ועם דבק מסוג סיקה-לטקס או דומה. מקרה של תיקוני בטון יש לאפשר זמן ייבוש.

 

2. יש להסיר את שכבת הספוג העוטפת את צנרת המיזוג- במקום בו היא חודרת לקיר. הצינורות צריכים להיות נקיים כך שהסיקפלקס יתפש עליהם ישירות ולא על גבי הספוג (שמעביר רטיבות בעצמו).יש ליישם פריימר של סיקפלקס על גבי הבטון אך לא על גבי הצינורות.

 

3.  אין צורך למלא בסיקפלקס את כל הקדח. מספיק עובי של 3-4 סנטימטרים שיאפשר גמישות וחוזק לחומר. אפשר לסיים באותו המפלס של הקיר או מעט כלפי חוץ כך שלא יוכלו לעמוד שם מים (שלא יהיה שם שקע).

 

4.  לאחר הייבוש של הסיקפלקס (יום יומיים)  יש לבצע מריחה של פריימר ביטומני על האזורים עם הבטון החשוף שסביב ואחר כך להלחים את היריעה הביטומנית שניתקה מהקיר.  לבסוף- למרוח חומר ביטומני כגון מסטיגום על כל האזור על מנת להבטיח את רצף האיטום, כפי שציינת.

 

לא כדאי לבצע מאומה בקשר לרטיבות שאולי חדרה אל תחתית הקיר, מאחורי שכבת היריעות. עדיף להשאיר את המצב כפי שהוא ולהניח לרטיבות להתנדף מעצמה במשך הזמן.

 

בהצלחה.

 22/10/2006 13:16:15 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום צנרת מזגן  (בני)

  פתח הודעה בחלון חדש מעברי צנרת למרתף  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש מעבר צנרת מיזוג למרתף  (בני)

      פתח הודעה בחלון חדש המשך אטימת צנרת  (גבי)       << את/ה כאן

        פתח הודעה בחלון חדש גבי, תודה רבה על הסברך המקצועיים.  (בני) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs