איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

זיפות מעל יריעות ביטומניות  (גבי)

שלום מיכל,

 

ניתן לבצע זיפות מעל יריעות אך כלל לא מומלץ. פעולות מסוג זה נועדות רק על מנת להוזיל את עלויות העבודה.  הוזלת העלויות כעת עלולה ליקר את סך ההוצאה בהמשך השנים ועדיף להשקיע יותר כעת ולחיות בשקט אחר כך.

 

תחילה יש לבדוק את מצב היריעות בשטח. אם היריעות מנותקות מהתשתית של הגג בהרבה מקומות ואם החפיפות בין היריעות משוחררות (או "סדוקות" כדבריך), הפעולה הנכונה תהיה להסיר את כל היריעות מהגג.

 

לאחר הסרת היריעות ניתן להלחים יריעות חדשות. אם המצב הכספי אינו מאפשר את בצוען של יריעות חדשות אפשר גם לבצע זיפות על תשתית הגג כאשר מעליו תוכלו בעתיד להלחים יריעות. 

 

מצד שני, אם מצב היריעות תקין יחסית ניתן לבצע בהן תיקונים ואחר כך לבצע שכבת איטום חדשה מעל היריעות, עם חומרים משחתיים / פולימרים אחרים - ולא עם זפת. חומרים לדוגמא: "מולטיגג" (ביטום) "מאסטרגג" (פזקר), פוליגג סופר M (טמבור).   שימי לב שזיפות גם דורש תחזוקה שנתית (סיוד או הלבנה) כך שגם מבחינה זו הוא אינו הפתרון הנכון לבצוע מעל יריעות.

 

שב"ש,

גבי

 09/09/2011 18:51:22 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש זיפות גגות  (מיקי)

  פתח הודעה בחלון חדש זיפות מעל יריעות ביטומניות  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש המון המון תודה על העזרה ושבוע טוב  (מיקי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs