איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

שפריץ מעל צימנט בורד  (גבי)

שלום ששון,

 

אין כל צורך בבצוע טיח. תוכל לבצע שפריץ צימנטי עם שכבת קישור מתאימה מעל הצימנט בורד.

 

שפריץ לבן ניתן להכין באמצעות ערבוב חול מחצבה עם מלט לבן (ומעט דבק לטקס SBR).  לחילופין תוכל פשוט לרכוש תערובת שפריץ מוכנה, כגון "שפריץ 420" של חברת מיסטר פיקס.

 

במקרה של שימוש עם "שפריץ 420" יש למרוח תחילה שכבת קישור מסוג "פריימר 113" וליישם מעליה את השפריץ כאשר החומר עדיין טרי.

 

במקרה של שימוש בחול מחצבה ומלט לבן ניתן לבצע שכבת קישור עם דבק לטקס SBR , וליישם מעליו את השפריץ כאשר הדבק עדיין טרי / לח.   אפשרות נוספת : מערבבים מלט (לבן)  נקי עם 50 אחוז מים ו 50 אחוז דבק לטקס SBR. מורחים את התערובת הדלילה באמצעות מברשת וממתינים לייבוש. למחרת- מתיחזים את השפריץ כאשר יש להקפיד ולהשתמש בדבק לטקס SBR גם בתערובת של השפריץ.

 

שים לב שאין כל סיכוי שתצליח לטשטש את ההבדלים בין השפריץ הישן לחדש. הן הגוון ןהן הטקסטורה של השפריץ החדש יהיו שונים לגמרי מהישן.  

 

בנוסף קיימת בעית סדיקה בהיקף, בחיבור בין הצימנט בורד לבין הקיר הקיים. על מנת להפחית מסיכויי הסדיקה יש לעגן היטב את הצימנט בורד אל הקיר ולבצע מריחה צימנטית שבתוכה מוטבעת רצועה של רשת אינטרגלס. 

 

בברכה,

גבי

 23/10/2011 15:20:48 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש טיח על צמנטבורד?  (ששון)

  פתח הודעה בחלון חדש שפריץ מעל צימנט בורד  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs