איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום קירות חיצוניים מבטון וחיפוי שיש ועובש בקירות פנים-דירת גן  (Boaz)

לצוות המומחים שלום.

ברשותי דירת גן בבניין של 8 קומות. מעטפת הבניין מבטון והחיפוי הוא לוחות שיש. הדירה מושכרת. הדיירים התלוננו שבתקופת הגשמים, הם ראו טיפות מים נוזלות מהצד הפנימי של הקיר החיצוני, אח"כ הצטבר עובש שחור בחלק העליון של הקיר בחיבור לתקרה, כמו כן סימני עובש שחורים בפינות החדר. כמו כן ראיתי סימני נזילות ממסגרת החלון (מסגרת אלומניום). הבניין בן כ- 15 שנים. לטענת הדיירים הם מקפידים לאוורר תמיד את החדר גם בחורף.

 

אציין שלפני כשלוש שנים, הייתה בעיית רטיבות קשה מעל הפנלים לאורך כל הדירה, בדיקה ע"י מצלמה טרמית, העלתה שאין נזילות בצנרת המים, ואין נזילות ממערכת הביוב. כמו כן החול מתחת לריצוף רטוב ולא הצלחנו למצוא את מקור חדירת המים.

הצלחתי לצמצם את הרטיבות מעל הפנלים ע"י מריחת הבטון החשוף (הפנימי) בחומר  הנקרא טורוסיל, מעליו פרימייר וצבע קיר רגיל. קילוף הטיח הצטמצם משמעותית למעט מקומות בהם הטורוסיל לא נתפס היטב.

 

ברצוני לנסות לאטום את הקירות החיצוניים ואת המישקים בין לוחות השיש, כמו כן לנטרל את העובש השחור בקירות הפנים. מהם הדרכים המומלצות לאיטום המישקים ולוחות השיש? (צרפתי תמונה של חיפוי השיש, בין הדירות בקומה המרווח בין הלוחות גדול יותר מהנראה בתמונה)

 

כמו כן ראיתי באתרכם מודעה לצבע נגד עובש של חברת KEFA, האם הוא מומלץ לפתרון בעיית העובש השחור?

 23/04/2012 10:14:04 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום קירות חיצוניים מבטון וחיפוי שיש ועובש בקירות פנים-דירת גן  (Boaz)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש איטום קירות בנין, רטיבות מעל פנלים, עובש  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs