איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

טיח רטוב  (גבי)

שלום משה,

 

אם הטיח לא נרטב כאשר היה טרי הרי שלא נגרם לו נזק ממשי.  ליתר בטחון תוכל לבדוק את הטיח באמצעות נקישה בפטיש גומי או כלי דומה ולראות (לשמוע) אם ישנם חללים או התנפחויות בטיח.

 

בדרך כלל אין בעיה מיוחדת כאשר הטיח נרטב אך לאורך זמן הרטיבות פוגעת בברזלי הזיון ואלו בתורם מתנפחים ודוחפים את הבטון והטיח החוצה. תופעה זו איננה מתרחשת מייד ונגרמת לרוב כתוצאה מרטיבות מתמשכת , כך שאינני רואה סיבה לדאגה.

 

אם תוכל למצוא כשבוע ימים ללא גשם תוכל לבצע את איטום הגג גם בחורף- לאחר ייבוש הבטון. אחרת- עדיף לבצע בקיץ משום שרטיבות שכלואה בבטון מתחת לשכבת האיטום לא תוכל להתנדף החוצה במלואה : רובה תתנדף דרך התקרה הפנימית של הבית אך חלקים ממנה עלולים להשארו כלואים בצורת אדים בין היריעות הביטומניות לבין הבטון.

 

הבעיה מוכרת ואין לה פתרון קסם. עדיף לאטום את הגג בקיץ אך אפשר גם בחורף ובמקרה כזה יש להמתין למספר ימים ללא גשם ולתת לגג להתייבש.

 

בהצלחה

 30/01/2007 13:14:20 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום גג בבנין חדש  (משה)

  פתח הודעה בחלון חדש טיח רטוב  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs