איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום מקלחון  (גבי)

שלום עמית,

 

מתאורך לא ממש ברור מהו המרחק בין המקלחון לסימני הרטיבות במסדרון. האם הקיר של המסדרון הנו אותו קיר של המקלחון ?

 

אם לא מדובר על אותו קיר אז קיימת רטיבות גדולה מתחת לריצוף בכל שטח המקלחת. במקרה כזה באמת שרצוי לבדוק ולבצע עבודה יסודית ויתכן שזה כולל את פרוק הריצוף ואיטום מחודש.

 

לא מומלץ , במקרה שכזה, לבצע תיקון מקומי. הסיכוי לכשל גדול מה גם שהרטיבות הקיימת כלואה מתחת לריצוף ו יכולה לעבור אל מתחת לריצוף של שאר חלקי הדירה ולגרום לנזקים רבים יותר.

 

על כל פנים להלן תשובות לשאלתך:

 

1.  את הפוגות הפתוחות בין אריחי הקרמיקה יש לאטום עם רובה אקרילית. ניתן לפתוח ולנקות שאריות רובה ישנה בין האריחים באמצעות סכין חיתוך או סכין מיוחדת שמיועדת  לכך- בחנויות לחומרי בנין.  יש לרכוש רובה אקרילית שמתאימה לרוחב הפוגות אצלך המקלחון (בקירות או ברצפה).

 

2.  רווחים בין קרמיקה לאלמנטים אחרים יש לאטום עם חומר גמיש מסוג סיקפלקס. הכוונה לרווח סביב נקודת הניקוז ברצפה וגם בנקודת המפגש בין הקירות לרצפה. בכל מקום בו קיים מפגש בין שני אלמנטים שונים (כגון סביב הברזים) יש חשש לתזוזה ולכן אוטמים בחומר גמיש שאיננו נסדק- והסיקפלקס עדיף על פני הסיליקונים הרגילים.

 

ראה גם את המאמרים על  איטום מקלחות וחדרים רטובים בחמרי איטום צימנטים

ועל  איטום מקלחות וחדרים רטובים בחומרי איטום ביטומנים משחתיים .  המאמרים מפרטים את דרכי הבצוע כמו גם את הסיכונים שאתה עלול ליטול על עצמך, ומומלץ לבחון את הנושא.

 

לשיקולך.  בכל מקרה נשמח לסייע הלאה ושיהיה בהצלחה.

 

גבי

 

 03/02/2007 02:57:55 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש רטיבות בקירות מקלחת  (עמית)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום מקלחון  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs