איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איתור ליקוים, חומרי איטום  (משה)

לגבי שלום רב.

אני מודה לך בתשובה בתאריך 21.11.2012.

במשך זמן שעבר צפיתי בחדר הבעייתי. קיר עצמו בצדדים שמול וימין יבש לגמרי. מבחוץ הוא צבוע אז לפי המאמר "איטום קירות" הקיר "בריא"  ואין צורך באיטום חיצוני נוסף.

בקיץ חידשתי איטום חלונות מפני שראיתי עוד לפני שנתיים שהצבע מתקלף מקומי . איש איטומים שם P-50 מסטיק פוליאורתן בין קיר למשקופים אנכיים ובין אדנים למשקופים תחתונים. מעל האדנים הוא ציפה שיכבת "מאריסיל".

דירה שלי היא בעלת שלוש חדרים.

כשבאו גשמי החורף היתברר מצבו של איטום:

1) בסלון נישארה נזילה נקודתית (בארך 15 ס"מ) מִתַחַת לחלון כמו שבעבר, הקודם.

2) בחדר שינה אמצעי אין רטיבות.

3) בחדר שינה קיצוני פינתי קירות חוץ כמו בכל חדרים יבשים לגמרי. אולם מיתחת לחלון זרמו מים בכל רוחב החלון. כתוצאה התקלף צבע. בארגז תריסים מצאתי כמה סדקים שמהם בא טיפטוף מים. אטמתי הסדקים בעזרת חומר propoxy 20  ומיד היתחילו מים ליזרום מסדקים שכנים. המישחק נימשך עד שניגמר לי מוט החומר. זאת חידה מאין זורמים המים.

עכשיו שאלות:

1) במידה וקיר עצמו בכול שטח הנישאר בסדר אני חוכך בהגיוניותו של תיקון האיטום החיצוני (טיח, צבע). לכן – איך לימצוא אפשרות לקנות את חומר איטום חודר? מי הם הקבלנים שקונים אותו?

2) האם אפשר להשתמש בשביל איטום הארגז תריס מבפנים את שפכטל אפוקסי? מיפני שלחומר הזא יש קושר הידבקות עם שטח רטוב ואוכל לימרוח אותו מיד, בחורף.

3) ציפיתי בקיר של הארגז במשך הגשם. בטון מלא קאפילארים כמו ספוג ונוטף מים. יחד אם זאת –  קיר עצמו באתו מפלס ולמטה בשתי צדדים ליד החלון – הוא יבש. לא מבין: אולי מים יורדים דרך משקוף?

4) אני גר בחיפה. יש לי צורך במומחה כדי לימצוא מקור ודרכי חדירת המים. משהו דומה לצילום רנטגן או אינפרא אדום. לא היצלחתי לימצוא בגוגל.

 בברכה

משה

 29/01/2013 18:37:18 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איתור ליקוים, חומרי איטום  (משה)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש חומרי איטום לתיקון ליקויים  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש איטום שלילי ואיתור ליקויים  (משה)

      פתח הודעה בחלון חדש איטום שלילי לארגז  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs