איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

רטיבות בתקרת השכנים  (מאיר)

שלום, אנו גרים בקומה העליונה ובמרפסת הלא מקורה קיים פתח ניקוז שהצנרת שלו מונחת תחת ריצוף ומתחברת לצינור ניקוז של הגג המשותף של הבניין שנמצא מעל הדירה. השכן בקומה שמתחת מתלונן על רטיבות בתקרה שנמצאת מתחת למרפסת, כאשר הרטיבות בתקרה הינה בקוטר של 30-50 ס"מ ומתאפיינת באיזור רטוב וטיפטוף קל מאד תמיד רק לאחר מספר ימי גשמים וממוקמת במרחק של כ-2 מטר מפתח הניקוז של המרפסת. ביצעתי בדיקת הצפה של המרפסת בדירה למשך יותר מ-72 שעות וגם לאחר שחרור של סגירת פתח הניקוז ושחרור של כמות גדולה של המיים לא הופיעה רטיבות בתקרה של השכן. בנוסף, בבדיקה אחרת הזרמתי כמות גדולה של מיים למשך כשעתיים באמצעות צינור לתוך פתח הניקוז במרפסת וגם במקרה זה התקרה של השכן נותרה יבשה.
ברוני לברר, האם בהסתמך על הבדיקות הנ"ל ניתן לשלול שהרטיבות בתקרה של השכן לא נובעות מבעייה במרפסת של דירתי? וגם האם בדיקה של צינור הניקוז שהינו משותף לבניין (ניקוז מהגג שמתחבר גם לניקוז של המרפסת בדירה ויורד לאורכו של הבניין) הינו באחריותו של הוועד והרכוש המשותף, כלומר האם התשלום על הבדיקות הינו על כל הדיירים? תודה!
 
 10/04/2013 06:47:23 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש רטיבות בתקרת השכנים  (מאיר)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש רטיבות תחת מרפסת, בית משותף  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs