איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

רטיבות תחת מרפסת, בית משותף  (גבי)

שלום מאיר,

 

בהרבה מאוד מקרים מופיעה רטיבות מתחת לגג מרוצף או מרפסת- רק לאחר מספר ימי גשם. מסיבה זו עדיף תמיד לבצע בדיקות הצפה שכאלה לזמן ממושך ככל האפשר.

 

הבדיקה שביצעת , למשך 72 שעות, יכולה להעיד על כך שלא קיימת בעיה באזור שאותו הצפת. (אם כי היה עדיף לבצע אותה לזמן מעט ממושך יותר).

 

בכל מקרה יש לבדוק את כל האזורים שלא קשורים לאזור המוצף הצפה כגון פנלים, קירות בהיקף המרפסת (מהצד הפנימי וההחיצוני) ואפשרויות לחדירת רטיבות דרך אלמנטים חודרים אחרים.  אם חלק מהמשטח המרוצף לא כוסה לגמרי על ידי מי ההצפה- יש להציף גם אותו.

 

במקרה שישנה בעיה בצינור הניקוז המשותף- הבעיה אמורה להיות מטופלת לפחות בחלקה על חשבון ועד הבית. אפשר למשל להציף את הצינור באזור שעובר מתחת לריצוף ולראות אם מופיעה רטיבות בתקרה. מחדירים בלון מתנפח יעודי לתוך הצינור וממלאים רק את הקטע הנבדק עם מים.   תוכל לבקש בדיקה שכזו (בתשלום) ולבקש מועד הבית את התשלום או לכל הפחות השתתפות בתשלום.

 

בברכה,

גבי

 10/04/2013 18:06:49 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש רטיבות בתקרת השכנים  (מאיר)

  פתח הודעה בחלון חדש רטיבות תחת מרפסת, בית משותף  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs