איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

עובש בבית  (גבי)

שלום ליאת,

לתיקון הקירות יש תחילה לנקות ולחטא היטב את כל האזורים הנגועים בפטריות ועובש. החיטוי יכול להתבצע עם אקונומיקה מהולה במים או עם חומר יעודי כגון "פונגיצ`ק".   יש לדאוג להחדרת החומר אל עומק הקיר באמצעות שיפשוף במברשת בעלת שער קשה או בסקוץ`.

במקומות בהם לא ניתן להסיר את כל העובש באמצעות החיטוי בלבד- יש להסיר ממקומם לגמרי את חלקי הצבע והקיר הנגועים.  ראי שלבי תיקון מקובלים במאמר על תיקון קירות לאחר חדירת רטיבות.

מומלץ שלא להסתפק בצביעת הקירות עם צבעים יעודיים אלא לדאוג במקביל לשיפור תנאי האיוורור בחדרים הנחוצים כך שתיווצר תחלופת אויר מתמדת ואויר לח לא יוכל להכלא בין הריהוט לקירות.

את צביעת הקירות הנחוצים ניתן לבצע עם צבעים המכילים רעלנים נגד פטריות (כגון "אקרינול" או "נירלט לאמבט")  אם עם צבע איכותי וידידותי לסביבה מסוג KEFA. האחרון מונע את תופעות העובש באמצעות מניעת העיבוי, ואינו מכיל רעלנים נגד פטריות.  ראי הסבר במאמר על מניעת עובש עם צבע נגד עובש מסוג KEFA.

בברכה,
גבי
 21/04/2013 07:23:00 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש עובש בכל הבית  (ליאת)

  פתח הודעה בחלון חדש עובש בבית  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs