איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איך מתקנים חור במרזב HDPE (גיברית)  (גבי)

שלום דרור,


לא קיים חומר איטום שנועד לשפיכה בתוך המרזב. כאשר הליקוי הוא בהלחמה בין הצינורות הטוב ביותר יהיה להביא למקום איש מקצוע עם ציוד שמיועד לצנרות גיבריט (HDPE). 


כאשר לא ניתן לבצע תיקון שכזה עקב בעיתיות בגישה אפשר להשתמש בשתי אפשרויות נוספות:


א.  שבירת הקטע הרלוונטי בקיר (בבטון) וגילוי החור. את החור בצינור אוטמים אח"כ עם מסטיק אטימה כגון "KB-FLEX 200" (של חברת קוסטר, יבואן- אוראנטק גטאור).


לאחר שמצמידים את המסטיק בחוזקה למקומו מבטנים מעליו את הקטע הנדרש.  תיקון שכזה נחשב לאילתור והצלחתו אינה מובטחת לטווח הרחוק. (גם החומר עצמו נמכר בשפופרת שעלותה כמה מאות שקלים כך שעלותו ממילא אינה זולה).


ב.  החדרת טלאי אפוקסי לתוך המרזב. שיטה חדשנית זו פותרת את הבעיה לצמיתות.  בשיטה זו מחדירים לתוך המרזב שרוול שספוג באפוקסי נוזלי. בתוך השרוול מוכנס "בלון" שמנופח באויר ומצמיד את השרוול לדפנות הפנימיות של הצינור. לאחר מספר שעות יבוש מרוקנים את הבלון מהאויר ושולפים אותו החוצה. הטלאי מהאפוקסי נותר צמוד בחוזקה לדופן הצינור.   שיטה זו היא המומלצת ביותר, במיוחד כאשר הנזילה יכולה לנבוע מכל מקום בהיקף החיבור המדובר.


בברכה,

גבי

 09/02/2014 19:33:54 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש תיקון חור במרזב HDPE  (דרור)

  פתח הודעה בחלון חדש איך מתקנים חור במרזב HDPE (גיברית)  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש תיקון נוסף לצינור גיביריט  (זרח)

    פתח הודעה בחלון חדש אפשר לתקן חור בצנרת גיברית  (השרברב) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs