איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום רצפת מקלחון וחדר המקלחת  (גבי)

שלום יפה,

ראשית יש לציין כי איטום לצמיתות הנו כזה שמתבצע מתחת לריצוף ולא מעליו. 

פתרונות כגון איטום פוגות ברובה (זו או אחרת) או ציפוי המשטח המרוצף בחומרי אטימה שונים, יכולים לעבוד, אך נוטים שלא להחזיק מעמד לטווח הארוך.  כך שהפתרון ה"אולטימטיבי" הנו להסיר את כל שכבת הריצוף ולתקן את שכבת האיטום שמתחתיה, שאילולא היתה פגומה כלל לא היו המים יכולים לעבור לקומה שמתחת.

בנוגע לשאלתך:

1.  אפשר להסיר את הרובה הנוכחית ולהשתמש ברובה שמיועדת למישקים בני 1 מ"מ.   אך חובה להסיר לגמרי את כל הרובה הישנה ממקומה. אפשר גם להרחיב את הפוגות באמצעות דיסק חשמלי, אם כי אופציה זו אינה מתאימה לכל המצבים.

(אגב- רובה אפוקסית מסוג "אפו פוגה" של סיקה אמורה היתה להתאים לרוחב מישקים של 1-3 מ"מ. יתכן שלא יושמה כראוי במלוא עומקו של המישק).

2.  אפשר למרוח על כל השטח חומר איטום פוליאוריטני משחתי שקוף, למשל "סיקה לסטיק 490T". יש לאטום פגמים במישקים לפני שמיישמים את החומר. כמו כן יש ליישמו מעל משטח יבש לגמרי. ראי את הוראות היצרן בנושא.

נשמח לעזור הלאה בכל שאלה.

בברכה,
גבי
 19/07/2016 22:27:23 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום רצפת מקלחת  (יפה)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום רצפת מקלחון וחדר המקלחת  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש תודה גדולה  (יפה) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs