איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום מחודש, גג מרוצף  (גבי)

שלום רועי,

ראשית יש לציין כי איטום גג חשוף שונה במהותו מאיטום של גג מרוצף ומחייב עבודה יסודית יותר. כמו כן חובה לבצע בדיקת הצפה לאיטום לפני שמרצפים.

משאלתך ניתן להבין שלא בוצע איטום נוסף ו/או בדיקת הצפה ושלא נעשה שימוש בנקז דו-מפלסי. כמו כן בוצעה רק שכבת יריעות אחת (במקום שתיים).

שים לב שנזילות שמופיעות מתחת למרזבים בגגות מרוצפים (ובמרפסות) אינן מצביעות על כך שהליקוי הוא דוקא באזור שליד המרזב. ברוב המקרים יתברר שהליקוי נמצא במקום מרוחק יותר ושהמים זוחלים מתחת לשכבת האיטום במורד השיפוע של הגג, עד שהם מגיעים לאזור הצינור של המרזב ומרטיבים שם את התקרה.


לנוכח הדברים שתארת וכמות המים הרבה שקיימת מתחת לריצוף סביר מאוד להניח שיהיה צורך בהסרת הריצוף ואיטומו מחדש של כל הגג.   

יחד עם זאת אפשר כמובן לנסות ולבצע תיקונים ושיפורים, כגון התקנת נקז דו-מפלסי ומציאת ליקויים אחרים שאולי גלויים לעין.  אך רבים מאוד הסיכויים שלבסוף יהיה צורך בבצוע עבודה יסודית.


לשאלתך:

היריעות כן מחזיקות מים אך אינן נועדות להחזיק "מאגרי" מים.  רובה אפוקסית בין האריחים היא פתרון זמני מיסודו אשר אינו בא להחליף את הצורך בשכבת האיטום שמתחת לריצוף.

נשמח לעזור הלאה בכל שאלה.

בהצלחה,
גבי
 05/12/2016 21:13:54 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש דליפת מיים מתחת לגג מרוצף  (רועי מזרחי)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום מחודש, גג מרוצף  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs