איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

אדניות  (גבי)

שלום יוסי,

 
בחירת מערכת האיטום של האדניות תלויה גם במצבן הנוכחי. לשם כך יש להסיר את שכבת היריעות הקיימת ולבדוק את המצב.  אם קיימים סדקים בבטון (או אם מדובר על קירות בלוקים) אז עדיף להשתמש ביריעות.  אם מדובר על אדנית בטון שאין בה סדקים אז אפשר גם לעבור לחומרי אטימה אחרים (לא ביטומנים) אך הדבר כרוך בעבודה נוספת ויתכן שהנו מיותר לגמרי.
 
בנוסף, חייבים לבדוק את מצב התשתית עצמה ולראות אם קיימים חלקי בטון או טיח רופפים, שיפועים מתאימים וכדומה.
 
ראה את המלצות הבצוע בשני מאמרים:  הראשון- על איטום אדניות ביריעות ביטומניות והשני על איטום אדניות בחומר איטום צימנטי. (שטח האדניות שלך איננו גדול ואפשר גם לבצע אטימה עם חומר צימנטי, במידה ואין סדקים, כפי שהוזכר לעיל).  להבטחת אורך חיים ארוך של המערכת יש פשוט לבצע אותה במדוייק על פי המאמרים הנ"ל.
 
אם תספק יותר נתונים על מצבן הנוכחי של האדניות אולי נוכל לסייע יותר, אך על פי המצב הקיים יהיה נכון יותר לבצע אטימה עם יריעות ביטומניות. לבטחון נוסף תוכל לבצע שתי שכבות של יריעות (במקום שכבה אחת) ומעליהן שתי שכבות של חומר אטימה ביטומני משחתי (ביטומפלקס לאדניות).  יש להשתמש ביריעות עם חומר נגד שורשים. בצוע נכון כולל הכנה טובה של התשתית כולל טיפול מקדים בסדקים- אם קיימים.
 
לענין החומר התלת-רכיבי, לא ציינת מהו.  האם מדובר על חומר פוליאוריטני או על פיברגלס ?  שים לב שבמקרה של מעבר לחומר איטום חדש יהיה צורך להסיר באמצעות חציבה את כל שכבת הפריימר הביטומני שנמצאת מתחת לשכבת היריעות הנוכחית.
 
נשמח לעזור הלאה.
 
שיהיה בהצלחה,
 
גבי
 01/10/2007 19:40:00 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום אדניות  (יוסי)

  פתח הודעה בחלון חדש אדניות  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs