איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום חוזר לגג עם יריעות ו”לייגו”.  (גבי)

שלום חן,

ראשית - יש לבדוק אם ה"לייגו" צמוד היטב אל היריעות. מנסיוני הקודם עם החומר הדבר מוטל בספק, במיוחד אם לא בוצעה שכבת יסוד לפני היישום.  יש לשים לב לכך שכאשר החומר דביק הוא לעיתים פשוט נדבק לנעליים ונתלש מהגג.

יש לנסות ולתלוש את החומר מהגג בפינה כלשהי על מנת לראות אם הוא מתקלף בקלות. אם הוא מתקלף בקלות או שיש ספק בנוגע לכך- יש להסירו לגמרי מהגג.

שנית- יש לבצע תיקונים דרושים ביריעות עצמן מכיוון שבכל מקום שבו היריעה תתנתק מהגג יתלש ביחד עמה כל חומר איטום שימרח מעליה. תיקונים מקומיים של סדקים וכיוצ"ב אפשר לבצע גם עם מסטיק פוליאוריטני (למשל "סיקפלקס 11FC"). אך במקומות שבהם היריעות התנתקו מהגג- ובמיוחד במעקות שבהיקפו, יש לבצע תיקון באמצעות הלחמה של היריעה בחזרה לתשתית.  בועות אויר קטנות ביריעות אפשר להשאיר במקומן.

לסיום- אוטמים את הגג עם חומר איטום משחתי. סוג החומר נבחר ע"פ מצב שיפועי הגג. אם השיפועים תקינים ואין שלוליות או היקוויות מים ליד המרזבים אפשר לאטום בחומר אקרילי ("פוליגג" או "אקרילפז" על סוגיו השונים). אם השיפועים אינם טובים מומלץ לעבור לחומר פוליאוריטני שעמיד במים עומדים (כגון "מאריסיל 250", "היפרדסמו LV" ואחרים, ותמיד מעל גבי שכבת יסוד יעודית.

נשמח לעזור הלאה בכל שאלה.

חג שמח ושנה טובה
גבי
 23/09/2017 11:38:39 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום גגות חוזר  (חן)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום חוזר לגג עם יריעות ו”לייגו”.  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs