איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

בועות יבשות לאחר רטיבות  (שושית)

לגבי שלום,תודה על תשובתך ולהלן הפרטים החסרים :
למשל-  אם ישנה רטיבות בקיר שגובל בחדר המדרגות יש לבדוק אם הוא חשוף לגשמים. כנ"ל לגבי הקיר שגובל עם השכן. יתכן שישנה בעיה אצלו בדירה , בחדר הרחצה שלו, וכדומה.
תשובתי: רק קיר אחד גובל בשכן. אנחנו בבניין משותף ואף לא אחד מהמקומות גובל בקיר חיצוני. חוץ מהקיר בסלון הגובל בקיר בסלון של השכן,(רחוק מאד מחדרי הרחצה של השכן ושלי)  קיר נוסף הוא בכלל ממול ! קיר אחד הוא גובל בחדר המדרגות , קיר נוסף מאחורי קיר בטון של המעלית וקיר נוסף פנימי לחלוטין מאונך לקיר הגובל בגב קיר הבטון.
כמו כן לא ציינת בשאלתך אם הרטיבות מופיעה ממש מעל הפנלים, מה שמצביע על קיום רטיבות מתחת לריצוף, או שהיא מופיעה במיקום גבוה יותר בקיר.  תשובה: כל הרטיבויות התחילו מעל הפנאלים וטיפסו כלפי מעלה ! 

כמו כן יש לבחון אם קיימת בעיית עיבוי בדירה, כתוצאה מחוסר איוורור, שמשולבת עם צביעה לקויה של הקיר. אך את כל אלו יש לבדוק בשטח ולצערי אי אפשר לאתר מכאן את הבעיה. תשובה: מה זה עיבוי בדירה או חוסר איוורור ? איזה בעל מקצוע צריך להזמין ? 
 02/01/2018 07:03:02 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש בועות יבשות בקירות שונים  (שושית)

  פתח הודעה בחלון חדש בועות בקיר לאחר רטיבות  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש בועות יבשות לאחר רטיבות  (שושית)       << את/ה כאן

      פתח הודעה בחלון חדש רטיבות בקירות דירה, מעל הפנלים  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs