איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום משטח עבודה למטבח. קרמיקה ועץ  (דוד)

שלום
מצאתי באינטרנט מישהו שעושה משהו שמצא חן בעיני. במקום שיש קיסר או שיש אחר למטבח, הוא הניח שני לוחות סנדביץ אחד על השני, ואז מעליהם הדביק אריחי גרניט פורצלן חזקים במיוחד. בין האריחים הוא שם רובה אפוקסית. הוא טוען שיש לו נסיון טוב של שנים עם השיטה הזו.
הנה הלינק:
https://ibuildit.ca/projects/installing-tile-countertop/

למטה בעמוד שלו אפשר למצוא גם שני סרטים שהוא שם ביו טוב בהם הוא מדגים ומראה איך ומה הוא עשה. זה מוצא חן בעיני כי נראה לי שזה יהיה יפה, מיוחד, ונראה לי שיותר קל ויותר זול.
השאלה שלי: עם איזה חומר אתה ממליץ להדביק את הקרמיקה ללוחות הסנדביץ? צריך להיות חומר שיאטום את הסנדביץ, כדי שאם בכל זאת רטיבות תחדור אליו דרך הרובה האפוקסית, הוא יהיה מספיק אטום ולא יפגע. צריך להיות גם מספיק חזק כדי לתפוס את הקרמיקה היטב. הוא אומר שהוא שם דבר קרמיקה רגיל, אבל אני לא יודע מה זה רגיל באמריקה. אני לא יודע אם סיקה 107 מיועד גם לעץ. האם הוא מספיק חזק? אולי קודם סיקה 107 ועל זה אחכ גם חומר אחר של אותה חברה בתור דבק?
תודה רבה מאוד על כל התייחסות :)
 28/01/2018 18:32:13 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום משטח עבודה למטבח. קרמיקה ועץ  (דוד)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש איטום משטח עבודה מעץ לפני הדבקת קרמיקה  (גיורא) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs