איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

מפרט לאיטום מרפסות שמש חדשות  (גבי)

שלום אביר,

ה"מפרט" של הקבלן אינו מספק כלל.

יש לקבל ממנו מפרט טכני מלא לאיטום מרפסות. ראה מפרט איטום מרפסות או גגות מרוצפים ביריעות ביטומניות, המפרט את עיקר דרישות התקן ואת הדברים שחובה לשים לב אליהם.

במרפסות קטנות ובינוניות אפשר להסתפק גם באיטום בחומר ביטומני משחתי, בעובי מספר ומעל גבי שכבת יסוד ביטומנית. (ראה איטום מרפסות בחומרים ביטומנים משחתיים).

השימוש בחומר הצמנטי שאליו התכוון הקבלן ("סיקה טופסיל 107") אינו מתאים אלא רק כאשר מדובר על מרפסות קטנות במיוחד, מכיוון שהחומר מאוד רגיש לסדיקה. אם משתמשים בו יש להטביע רשת אינטרגלס בין השכבות.(ראה איטום מרפסות בחומרים צימנטיים)

יש לציין במפרט את כל שלבי העבודה כולל יציקת שיפועים, סוג החומר בו יעשה שימוש, שלבי העבודה עם החומר כולל כמות למ"ר, מספר השכבות, חומר יסוד, ניקוז דו-מפלסי- ועוד.

לא מומלץ להשאיר את הדברים כפי שהם מכיוון שלפי התאור שצרפת הקבלן ימרח פעם פעמיים את חומר האיטום ויתעלם מדברים נוספים, יציקת שיפועים ועוד.

בברכה,
גבי


 11/03/2018 21:54:30 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום בבניית מרפסת שמש  (אביר)

  פתח הודעה בחלון חדש מפרט לאיטום מרפסות שמש חדשות  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש יריעות או משחתי?  (אביר)

      פתח הודעה בחלון חדש איטום מרפסת בחומר משחתי או יריעות  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs