איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום מרפסת  (גבי)

שלום דויד,

 

ותודה על המחמאה.   מספר הערות:

 

מהסיפור שתארת אפשר להניח שהאיטום הראשוני של היריעות (לפני בצוע הריצוף) לא היה תקין.

 

בהחלט אפשרי מצב בו היריעות יאטמו היטב את הגג כאשר מדובר על גג שטוח ללא ריצוף,  אך לאחר הריצוף יתגלו בעיות שלא היו מתגלות לפני כן. 

 

זאת משום שהשטח מתחת לריצוף נמצא לרוב בתנאי לחות או רטיבות מתמדת ללא אפשרות של ניקוז המים, כמו שקורה בגגות חשופים. במקרה שכזה, אם קיים חריר קטן בחפיפות בין היריעות, למשל, הוא לא יעשה בעיה בגג חשוף משום שהמים יזרמו הלאה אל הניקוז. אך בגג מרוצף המים ישארו ליד הליקוי ויחדרו פנימה אל מאחורי האיטום.  מסיבה זו יש תמיד לבצע בדיקת הצפה לפני בצוע הריצוף.

 

האיטום העליון שביצעת עם חומר אקרילי גם הוא לא תקין משום שחומרים אקרילים אינם מיועדים לאטימה מתחת לריצוף. הם אינם מסוגלים לעמוד בתנאים של רטיבות מתמדת.

 

לענין הרטיבות באזור המרזב הישן (או החדש) - אין בכך משום הוכחה שהבעיה אכן שם. ראה בענין זה את המאמר על איתור נזילות בגגות מרוצפים ומרפסות. חדירת הרטיבות כמעט תמיד נראית באזורים אלה, אך חודרת ממקומות אחרים.

 

כמו שציינת, יש לבצע עבודה יסודית אחת ולתמיד. יש להסיר את כל שכבות האיטום, לבצע שיפועים (במידת הצורך) ולאטום הכל מחדש עם יריעות ביטומניות וכולל מרזב דו-מפלסי אשר ינקז את הרטיבות שמתחת לריצוף. יש להקפיד על כל שלבי ההכנה בהתאם למאמר על איטום מרפסות או גגות מרוצפים עם יריעות ביטומניות.

 

אינני יכול להמליץ על מישהו באזור כרמיאל. אך תוכל לפנות אל חברת איטום סנטר שנמצאת בקריות. אין לי הכרות אישית אתם מלבד שמועות (חיוביות), כך שלא אוכל להמליץ מנסיון אישי שלי.

 

הטלפון שלהם הוא :  04-8720099

 

בהצלחה,

 

גבי

 21/11/2007 20:06:00 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש מחפש איש מקצוע לאיטום מרפסת באזור כרמיאל  (דוד)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום מרפסת  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש איטום מרפסת דולפת  (דוד)

      פתח הודעה בחלון חדש מרפסת  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs