איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

מרזב סתום  (גבי)

שלום רון,

 

כפי שציינתי בתשובה הראשונה, לא סביר שהסתימה התרחשה עקב נזילה של זפת משום שבצעו אצלך יריעות ביטומניות ולא זיפות. אם לפני כן היתה זפת על הגג אז הדבר אפשרי.  אין חשש לנזק לאיטום עצמו בגלל אותה נזילה.

 

לגבי הקוטר של המרזב : מקובל לשים במרפסות קטנות קוטר קטן יותר מ 4 צול, אך הדבר גורם לבעיות ולכן מומלץ תמיד מרזב עם קוטר גדול יותר (3 צול לפחות למרפסות קטנטנות ו 4 צול לשטחים גדולים יותר.  בנושא האחריות לא ברור על איזה קבלן אתה מדבר : קבלן האיטום או הקבלן שבנה את המבנה ?

 

כפי שציינתי: יש לקרוא לאינסטלטור שיטפל בזה. אתה יכול לבקש / לדרוש גם מקבלן האיטום שיגיע לטפל בזה תחילה אך יתכן שידרש אינסטלטור.

 

לענין  אחריות על האיטום: בדרך כלל נותנים / מקבלים בין 8 ל 10 שנות אחריות על אטימה עם יריעות ביטומניות. אמורה להיות אצלך תעודת אחריות מהקבלן שביצע את האטימה.

 

לצערי לא אוכל להמליץ על אינסטלטור. שאלת על מה יש להקפיד : על כך שאותו אינסטלטור לא יקרע את שכבת האיטום בעת פתיחת הסתימה ועל כך שלא יגרום נזק לצנרת עצמה.

 

בהצלחה,

 

גבי

 24/11/2007 19:50:10 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש מרזב סתום מנזילת זפת לתוכו  (רון)

  פתח הודעה בחלון חדש מרזב סתום  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs