איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

תיקוני זפת  (גבי)

שלום יאיר,

 

את המרצפות ניתן להוציא בכוח באמצעות גרזן / פטיש / איזמל.

במידה ונשאר שקע עמוק יש למלא אותו תחילה עם תערובת צימנטית מועשרת בדבק. יחס התערובת יכול להיות 1 מלט ל 3 חול, ועם דבק מסוג לטקס SBR בתוך התערובת, ביחס של כ 20 אחוז מהמים.  יש ליישר את השטח או אפילו להגביה אותו מעט יותר מהמפלס הנוכחי של הגג.  יש לנקות את צידי התיקון כך שחומר האיטום יוכל להאחז היטב גם על גבי השטחים הסמוכים.

 

לאחר הייבוש ניתן לכסות את התיקונים עם זפת חמה (ופריימר מסוג פלינקוט או פריימר ביטומני אחר).   אם אין ביכולתך להשיג זפת חמה אז תוכל גם לבצע את התיקון עם חומר ביטומני משחתי כלשהו, כגון מסטיגום, וכולל פריימר ביטומני מתאים. תוכל להשיג את החומרים הביטומנים כמעט בכל החנויות לחומרי בנין.

 

לאחר הייבוש של החומר הביטומני יש להלבין אותו עם צבע או סיד. לשם היצמדות טובה של חומר ההלבנה אל החומר הביטומני כדאי להתיז מעט חול על גבי החומר הביטומני - בעודו טרי.

 

אפשרות אחרונה , יותר קלה , אך פחות טובה : לאטום עם חומר אקרילי כגון פוליגג. שכבה ראשונה דלילה ואחר כך שתי שכבות נוספות. ראה המלצות על גבי האריזה.

 

בהצלחה,

 

גבי

 05/05/2008 23:04:12 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש תיקוני זפת בגג  (יאיר)

  פתח הודעה בחלון חדש תיקוני זפת  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs