איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

עובש, כיור מקלחת  (גבי)

שלום ליאור,

 

עובש מתפתח כאשר יש תנאי רטיבות "קבועים". כלומר, בכל מקום שבו תהיה רטיבות  לאורך זמן - יתפתח בסופו של דבר עובש. כך שהחשיבה הראשונה צריכה להיות כזו שהסיליקון או המלט חייבים להיות מוצבים בשפוע על מנת שרטיבות לא תוכל להתיישב על האזור.

 

בנוסף- יש לבצע זאת כך שפני השטח של הסיליקון או של המלט יהיו חלקים לגמרי , ולא מחוספסים.

 

הלאה : לגבי הבטון הקבור מאחורי הכיור. אם ישנה בו רטיבות או לחות כלואה אז העובש ימשיך להתפתח. אם הנקוי עם אקונומיקה (כולל שיפשוף מסיבי) - לא עוזר, אז עדיף לפרק את אותו בטון ולשים במקומו בטון חדש עם מוסף אטימה בתוך התערובת , בכמות נדיבה (דבק על בסיס לטקס SBR). רק לאחר ייבוש מוחלט של החומר יש לבצע את האיטום עם החומר הגמיש.

 

החומר העדיף לבצוע איננו סיליקון כי אם חומר פוליאוריטני מסוג "סיקפלקס" 11FC. לאחר היישום של החומר יש להחליק אותו. ההחלקה מתבצעת באמצעות אצבע טבולה במי סבון (סבון כלים מהול במיים).

 

מעבר לכך, יש תמיד לאוורר את חדר הרחצה.

 

אין קסם אחר. אך עם בצוע טוב , כפי שתואר לעיל- לא אמור להיות עובש. העובש אינו "צומח" מתוך הסיליקון, אלא "צומח" מהרטיבות שמונחת עליו או מהרטיבות שמגיעה מתחתיו (מהבטון הישן).

 

בברכה,

 

גבי

 22/08/2008 08:44:12 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש עובש מאחורי כיור  (ליאור)

  פתח הודעה בחלון חדש עובש, כיור מקלחת  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs