איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

סדק בקירות וגג תוספת בניה  (גבי)

שלום אלי,

 

כפי שהסברתי בתקשורת הקודמת, אותו סדק כנראה שימשיך להיות בתנועה זמן רב. כך שאם תבצע תיקון מבפנים, בדרך המקובלת (שפכטל וצבע) , קרוב לודאי שהסדק ישוב ויפתח בקיר הפנימי ולו במעט, גם בעתיד.

 

מכיוון שכך, אין פתרון קסם לבעיה בקירות הפנימיים. ישנן 3 דרכים שתוכל לבצע את התיקון ,כלהלן:

 

1.  לאטום את הסדק מבפנים עם חומר גמיש (מרק גמיש לתיקון קירות או חומר פוליאוריטני מסוג סיקפלקס11FC). לאחר מכן ניתן לצבוע את אותן קירות עם צבע גמיש. אלא שלצבע הגמיש, משום שהוא עבה יותר, ישנה טקסטורה מעט גסה והקיר לא יצא מוחלק כמו  בקירות פנים שנצבעים בצבע רגיל (אקרילי).

 

2.  האופציה השניה היא לכסות את הסדק מבפנים עם לוח גבס. מדובר כמובן בעבודה יותר מרכבת אך פתרון זה נהוג לבצוע, בלית ברירה, במקרים שכאלה. הסדק ימשיך לנוע אך קיר הגבס יסתיר אותו לעין.

 

3. האופציה השלישית היא היותר מקובלת אך מוגבלת : מבצעים תיקון ומילוי של הסדק עם  מרק גמיש ואחר כך צובעים מחדש. במקרה שלא תהיינה הרבה תזוזות- זה יחזיק מעמד. במקרה שהתזוזות תהיינה חזקות מדי- הצבע יקרע ויראה סדק דק (אך המרק הגמיש ישאר במקומו).

 

לגבי הצד החיצוני- לא ברור כיצד ביצעת את האיטום. כמו כן לא ברור איזה חומרים ישנם בקירות ובגג, מצידי אותו סדק. אם ביצעת עבודה טובה והשטח שמצידי הסדק אטום (צבוע או מצופה בחומר אטום אחר), יתכן שהעסק יחזיק מעמד. פשוט לא ניתן לקבוע זאת מכאן משום שלא רואים את איכות העבודה ועל מה בדיוק מדובר (בקירות ובגג). אם תצרף תמונות נבין הרבה יותר טוב אך מומלץ לראות את כל זה בשטח משום שבצוע חובבני עלול לגרום לבעיות בעתיד (למרות שרוחבו של הסדק איננו כה גדול).

 

נשמח לעזור הלאה.

 

שב"ש,

 

גבי

 05/09/2008 22:49:24 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום בחיבור תוספת למבנה קיים  (אלי מ.)

  פתח הודעה בחלון חדש חיבור בין מבנה ישן לחדש  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש איטום בחיבור תוספת למבנה קיים  (אלי מ.)

      פתח הודעה בחלון חדש סדק בקירות וגג תוספת בניה  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs