איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

רטיבות  (זולייט)

איטומן שלום,

יש לי שתי בעיות , הראשונה היא שיש לי רטיבות בחדר ישיבה על כל הקיר שזהו קיר חיצוני. לפני עשר שנים הייתה לנו פיצוץ בצינור של שכנים שעבר לאורך הקיר של הבית שלי. הנושא טופל וכל הצנרת עברה לחיצונית ואף החלפנו את הצנרות בבית. מאז הקיר כל הזמן רטוב הבאנו מס` אינסטלטורים ולא הבינו בדיוק מאיפה . הם טענו שאולי בגלל שזה קיר חיצוני זה נגרם בגלל הגשם. האם זה לא צריך לקרות לכל השכנים (וזה לא כך). עלי לציין שתקנו את בעיית המים לפני שנים החליפו את החול הרטוב מתחת למרצפות אך לדעתי לא הוציאו את כל החול האם זו יכולה להיות הסיבה.

שאלה שניה יש לי מרפסת גדולה מרוצפת עם אדניות .רק בצד ימין של המרפסת שזה יוצא הגג של המטבח של שכנה למטה , יש כנראה רטיבות לפי טענת השכנה. איך אני  יכולה לאטום מרפסת מרוצפת שיש עליו אדניות (שכרגע הם מיובשות ואין השקייה). הקירות במרפסת הם פתיתי שיש במרצות השנים מתחיל להתפורר וגם אותו אני רוצה להחליף אך איני יודעת במה עדיף (בשל גשמים) אודה לך על תשובתך ועזרתך.

 06/09/2008 22:38:35 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש רטיבות  (זולייט)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש מרפסת, קיר חיצוני, אדניות  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs