איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

קיר כפול  (גבי)

שלום צור,

 

בענין זה הכי נכון לפנות אל יועצי בידוד או אל מתכנן המבנה- האדריכל. יש לקבל מפרט טכני מסודר לכל עבודות הבידוד כולל איטום הקירות.

 

לשאלתך : אכן אין לטעמי צורך באותן יריעות. קיר חיצוני נאטם בפני עצמו באמצעות שתי פעולות. הראשונה- באמצעות שכבת הרבצה אוטמת שמתבצעת לפני שכבת הטיח המיישר, (ישירות על הבלוקים).  השנייה- באמצעות הציפוי החיצוני של הקיר (צבע או כל ציפוי אחר).  יריעת ניילון, או "מחסום אדים", מתבצעת בין שכבת הבידוד לבין השכבה הפנימית של הדירה . המטרה היא למנוע מאדים שחודרים אל תוך הקיר (כתוצאה מתופעת העיבוי הפנימי בדירה) מלהגיע אל שכבת הבידוד הפנימית ולהרוס אותה. כושרם של חומרי בידוד רבים נפגע כאשר הם באים במגע עם רטיבות (אדים) שחודרת אל הקיר כחלק מתופעת העיבוי. על מנת למנוע זאת, מבצעים לעיתים שכבה חוסמת אדים, בין הבידוד לחלק הפנימי של הדירה. בצורה שכזו האדים שחודרים אל תוך הקיר מגיעים אל אותה יריעה ואינם פוגעים בחומר הבידוד. לאחר מכן אדים אלו נפלטים בחזרה החוצה מן הקיר ולא נגרם כל נזק.

 

הבידוד עצמו אמור להיות חלק בלתי נפרד מן התכנון של הבניה כך שהעצה הטובה ביותר שאוכל לתת לך היא לפנות לאדריכל או ליועץ מתאים. אנו  איננו עוסקים בתחום הייעוץ בנושא הבידוד.

 

בהצלחה,

 18/09/2008 21:54:48 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש קיר כפול וקלקר באמצע  (צור)

  פתח הודעה בחלון חדש קיר כפול  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש שכבת אדים  (צור)

  פתח הודעה בחלון חדש קיר כפול  (לקראת בניה)

    פתח הודעה בחלון חדש קיר כפול - מעולה  (צור) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs