איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

תעלת ניקוז, רעפים  (גבי)

שלום א,

 

נשמח לעזור הלאה אך התמונה בהחלט נדרשת.

 

מלאכות מסוג זה אכן יכולות להיות קשות ובמיוחד מרכבות. לכן הצעתי לקרוא לגגן. אך תוכל כמובן לנסות ולאטום בעצמך והיוזמה מבורכת.

 

שים לב שיריעה דביקה מעצמה יכולה לכסות שטח גדול ללא הצורך באטימה בין הרעפים. 

 

כאשר מבצעים אטימה בין רעפים יש לתת את הדעת לכך שהמים חייבם להמשיך ולזרום כלפי מטה, ולא מתחת לרעפים. הדבר חשוב במיוחד כאשר עושים את האטימה עם תערובת צימנטית, אך בכל מקרה יש לתת את הדעת למסלול הזרימה של המים שמעל לאזור שנאטם, כך שהמים ימשיכו להיות מנותבים כלפי מטה ולא יעצרו או יוסטו אל מתחת לפן העליון של אותו רעף. "שיטת הדומינו" של הרעפים חייבת להישמר.

 

תערובת צימנטית לרוכבים ובכלל ניתן להכין ממלט וחול 1:2 ויש לשים דבק לטקס SBR (או דבק אקרילי) במינון נכבד(לפחות 20 אחוז מכמות המים).  אפשר גם להשתמש בבטון יעודי לרעפים (עם אותו הגוון) או לערבב אבקת צבע אדומה בתערובת.  לתיקונים עבים (מעל 3-4 ס"מ עובי), יש להוסיף עוד חול , כלומר 1 מלט ו 2.5 חול. רצוי שלא לעבוד על הגג כאשר הוא לוהט עקב החשש מסדיקת הבטון.

 

בהצלחה,

 

גבי

 03/03/2009 17:56:20 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש המשך לאיטום בין רעפים לקיר  (א)

  פתח הודעה בחלון חדש תעלת ניקוז, רעפים  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs