איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

מרפסת עם ריצוף אבן  (גבי)

שלום יוסי,

 

מומלץ לבצע את העבודה בקיץ.  יש לפתוח את הפוגות ולאפשר לרטיבות להתאדות  על מנת שלא לכלוא אותה מתחת לריצוף.    סילר שמבוצע על גבי רטיבות כלואה יכול לגרום לכתמים באבן בעת שהרטיבות תנסה להתאדות כלפי חוץ.

 

מומלץ לאטום את הפוגות עם רובה אפוקסית של אחד היצרנים המוכרים. בנוסף- יש לעבוד עם רובה שמתאימה לרוחב הפוגות. לדוגמא, רובה אפוקסית של החברות "מאפי", "לטיקריט", "גילאר" ועוד..

 

לא ברור משאלתך מהו סוג האבן. יישום רובה אפוקסית על גבי משטחי אבן עלול לגרום לכתמים שלא יהיו ניתנים להסרה, במקרה והאפוקסי יספג אל תוך האבן. במקרה שמדובר על אבן סופגת מומלץ להיוועץ תחילה עם בעל מקצוע.

 

ניתן למרוח סילר תחילה, במספר שכבות, ורק אחר כך לבצע את המילוי של הפוגות, אך יש להזהר מחדירת סילר לפוגות פתוחות משום שהסילר ימנע היצמדות טובה של הרובה האפוקסית אל הדפנות של הפוגות.       אם האבן איננה סופגת- אין מקום לחשש. אך מומלץ להיוועץ עם איש מקצוע תחילה ולהתאים את הכל לאחר בדיקת סוג האבן.  תוכל גם לצרף תמונה.

 

רוב הסילרים הקיימים בשוק עמידים מפני שחיקה / דריכה, בצורה מוגבלת. כדאי להשתמש בסילר שמתאים לסוג האבן, על פי המלצת היבואן / המוכר של אותה אבן.

 

מומלץ גם לפנות אל פורום ריצופים וחיפויים ,באתר ארכיגוב, ולקבל יעוץ נוסף בנושא סוג האבן, מדני או ירמי.

 

נשמח לעזור הלאה.

 

בהצלחה,

 

גבי  

 03/03/2009 19:49:45 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום מרפסת  (יוסי)

  פתח הודעה בחלון חדש מרפסת עם ריצוף אבן  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs