איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

עבודות איטום  (גבי)

שלום אורן.

 

חלק מהדברים נראים כשורה וחלק לא.

 

רולקה:

 

הרולקה שביצעת איננה טובה כלל וכנראה שתצטרך לפרק אותה (עוד היום). רולקה צריכה להיות מוחלקת וללא זיזים ובליטות, אחרת לא יהיה ניתן להניח עליה את הרשת. ראה תמונה של רולקה מוחלקת באדנית, בתמונה הבאה:

 

 

בנוסף, הרולקה שעליך לבצע מעל לחלון אמורה להיות קטנטנה (3 או 5 ס"מ בערך), כך שלא תבלוט החוצה יותר מדי, מעבר לשכבת הטיח החיצוני. אחרת היא פשוט תכער את המבנה אם היא תראה מרחוק (או מהקומה העליונה). מהתמונה לא ברור מהו גודלה של הרולקה שביצעת, משום שהיא מצולמת מקרוב. אם לא ניתן להחליק את הרולקה שביצעת בעזרת שכבת בטון נוספת, לא יהיה מנוס מפרוקה. (וזה לא כ"כ נורא).

 

קורה תחתונה וקיר בלוקים:

 

התמונה מצולמת מרחוק כך שלא רואים בברור את פני השטח. על השטח להיות מוחלק מספיק אחרת רשת האינטרגלס לא תוכל להאחז על גבי השטח (היא תתרומם במקומות שיש בהם בליטות).   מרחוק העסק נראה סביר , אך כנראה שתצטרך לבצע השלמות שונות ולהחליק את השטח היכן שדרוש (רק במקומות עליהם תונח הרשת).

 

לגבי היישום של הרשת:

 

מורחים שכבה של חומר האיטום ואחר כך מדביקים עליה את הרשת - בעוד החומר טרי (מייד). מצמידים את הרשת ידנית ועוברים עליה עם מברשת כך שתיצמד לחומר האיטום בכל השטח. לאחר מכן ניתן להמשיך עם השכבה העליונה או להמתין כשעה ואחר כך לבצע את השכבה העליונה.  רצוי לבצע את העבודה שלא תחת שמש ישירה.

אשפרה / הרטבה של החומר בהחלט נחוצה, מייד כאשר הוא מתקשה, ובעדינות. רצוי להרטיב גם ביומיים שאחר כך, אך ההרטבה הראשונית היא החשובה ביותר.

 

אם השטח מוחלק היטב אז לאחר הסיום לא תראה הרשת כלל, כמו בצילום הבא, של אותה אדנית (האדנית מצופה בחומר האיטום, שעדיין טרי בחלקו בתמונה).

 

 

 

בכל מקרה, נסיון כבר יש לך.  זה מה שנקרא בשוק "תשלום שכר לימוד".

 

והכי חשוב : חג שמח.

 

בברכה,

 

גבי

 08/04/2009 06:31:38 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש קורות יסוד  (אורן)

  פתח הודעה בחלון חדש עבודות איטום  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש רולקות בחלונות  (אורן)

      פתח הודעה בחלון חדש יציקת רולקות  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs