איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום חלונות  (אורן)

גבי שלום,

 

1) מה הסיבה שאוטמים את החלונות (בסיקה טופ 107) על סף החלון מתחת לסף השיש? האם האיטום הוא עקב חשש לחילחול מים מתחת לסף השיש אל סף החלון ומשם לבית? ואם כן, איך מריחה של הסיקה אמורה לפתור את הבעיה, הרי המים (אחרי שיצליחו לעבור את סף השיש) יחליקו עליה ויכנסו הביתה או שיצאו החוצה (תלוי בשיפוע של סף החלון)? או שבכלל המטרה היא שלא יחלחלו מים לבלוקים או לבטון?

 

איפה בדיוק מורחים את הסיקה- האם רק על סף החלון עצמו (+10 ס"מ במעלה המשקופים הצדדיים כמו שכתבת בעבר)?  או שגם על הצדדים של סף החלון  (כוונתי- על הקיר קצת מתחת לסף הבטון-  מפנים הבית ומחוצה לו).

 

2) כבונוס...., אני מצרף תמונות של מקצה השיפורים של הרולקות בחלונות הבולטים(אל תתייחס לחלק העליון והתחתון של הרולקה כי החלקתי גם את זה לאחר מכן)  + מריחה של הסיקה טופ 107  על קורות היסוד + רשת אינטרגלס (שאגב שקעה היטב בין 2 השכבות אם כי בחלק מהמקומות קצת רואים את המיתאר שלה).

 

תודות,

 

אורן

 

 

 

 

 17/04/2009 17:51:50 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום חלונות  (אורן)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש איטום סף חלון, קורת יסוד  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs