איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

טיח ווגה מול צבע גמיש  (גבי)

שלום תמיר,

 

מבחינת המראה החזותי אני דוקא לגמרי אתך ובעד טיח ווגה, לעומת צבע גמיש.

 

הבעיה היחידה בטיח ווגה היא במקרה של בית חדש שיש בו ריבוי סדקים. אם ישנם סדקים "מדורגים" (בצורת הבלוקים), סדקים אלכסוניים, או סדקים בחיבורים בין בלוקים לחגורות ועמודי בטון- הצבע הגמיש יהיה עדיף מכיוון שהוא יותר עמיד בתזוזות. 

 

אם בעית הסדקים אינה חמורה הייתי דוקא נוהג כמוך ולוקח סיכון מחושב לטובת המראה של טיח ווגה, תוך הקפדה על הכנת השטח באזורי סדיקה- בצורה יסודית (כולל הסרת טיח מצידי הסדקים וחבישה בתחבושת מעל הסדק).

 

מבחינת תיקונים מקומיים עתידיים- תמיד יש לקחת בחשבון שתיקון מקומי יבלוט , מעט או יותר. (מבחינה זו שליכט חיצוני צבעוני, לא מינרלי, הנו הגרוע ביותר).

 

מבחינת שיקול העלויות: ההפרש יהיה גדול מאוד לרעת הטיח ווגה מכיוון שיהיה עליך להסיר את כל הצבע הגמיש הקיים והסרתו תדרוש בצוע תיקוני טיח ממש על כל השטח. באופן גס עלות הבצוע של טיח ווגה תהיה לפחות כפולה מזו של הצבע הגמיש.

 

לסיכום: אם אין בעיות סדיקה ואם השיקול התקציבי אינו מכריע את הכף- בצע טיח ווגה עם הכנה טובה של השטח באזורי הסדקים. לאחר מכן הנח לחומר להתייבש לגמרי ומספר שבועות אחר כך בצע התזה "טובה ועמוקה" של סילוקסן.

 

בהצלחה,

גבי

 04/09/2011 19:06:05 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש טיח ווגה על קירות חיצוניים עם צבע גמיש  (תמיר)

  פתח הודעה בחלון חדש טיח ווגה- שיפוץ קירות חיצוניים  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש גבי תודה רבה  (תמיר)

      פתח הודעה בחלון חדש טיח ווגה מול צבע גמיש  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs