איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

תיקוני איטום לקיר חיצוני בעל שליכט אקרילי  (גבי)

שלום אורית,

 

לא ניתן לבצע תיקונים מקומיים מעל שליכט אקרילי. התיקונים תמיד יבלטו מאוד לעומת השליכט קיים.

 

במקרים שבהם אין ברירה פשוט מבצעים מחדש שליכט אקרילי על כל השטח. אלא שתחילה מטפלים בסדקים עצמם ורק לאחר מכן מצפים את הקיר.

 

האפשרויות לבצוע איטום בעל גימור אסטתי הנן לפיכך מוגבלות ביותר.  להלן מספר אפשרויות:

 

1.  טיפול יסודי כאמור לעיל: מעמיקים סדקים רחבים במקרה שישנם, בעומק הקיר (מאחורי שכבת הטיח). סדקי שערה וסדקים נימיים אחרים אוטמים עם מרק גמיש מעל השליכט הקיים. לאחר מכן מצפים מחדש את כל הקיר.

 

2.  כנ"ל אך במקום שליכט חדש אפשר לצפות את הקיר עם צבע גמיש. איטום שכזה מומלץ כאשר קיים חשש סביר שהסדקים ישובו להתרחש. הצבע הגמיש עמיד יותר בפני סדיקה ומומלץ להשתמש בו במקרים כגון אלו, במקום שליכט אקרילי, שגמישותו "מוטלת בספק".

 

3.  "חצי-חצי". לבצע כמתואר לעיל רק בחלק מהקיר ואת שאר האזור להשאיר כפי שהוא.  הדבר אפשרי רק בקירות בהם ישנה סדיקה באזור מסויים שניתן לצפות אותו בגוון שונה.

 

4.  ציפוי עם חומר שקוף פוליאוריטני כגון "היפרדסמו" מעל גבי השליכט הנוכחי. הציפוי פותר בעיות איטום של סדקי שערה אך אינו מתאים לטיפול בסדקים רחבים יותר. כמו כן מראה הקיר משתנה במעט והופך למעט "מבריק" מזויות מסויימות, מכיוון שתהיה מעליו מעין שכבת "לכה" שקופה.

 

בברכה,

גבי

 05/02/2012 17:19:54 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום לקיר חיצוני  (אורית)

  פתח הודעה בחלון חדש תיקוני איטום לקיר חיצוני בעל שליכט אקרילי  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs