איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

תיקון סדקים נימיים, קירות פנים  (גבי)

שלום דניאל,

 

ראשית יש להבין לאיזה סוג של סדקים התכוונת בדיוק:  האם מדובר על סדקים נימיים רחבים יחסית, שחוצים את כל עוביה של שכבת הטיח  (ברוחב המאפשר למשל  למשל להכניס לתוכם סכין חיתוך), או על תפזורת של סדקים דקיקים יותר ?

 

סדקים נימיים דקיקים, המכונים גם סדקי "שערה" או סדקי "מרצדס", הם סדקים שנגרמים עקב ייבוש מהיר מדי של תערובת הטיח או עקב אי הכנת השטח כראוי.

במקרים אלו יש לבדוק תחילה את חוזקה של שכבת הטיח באמצעות הקשה בחפץ מתכתי כלשהו. אם מתגלה צליל "חלול" הטיח רופף ויש להסירו במקומות הנחוצים ולבצע תיקוני טיח.

 

אם הטיח אינו רופף, ואם הסדקים הם אכן סדקי "מרצדס" זעירים, יתכן שכלל לא יהיה צורך לטפל בהם מכיוון שאלו הם סדקים דקיקים  ביותר וחד-פעמיים וניתן פשוט למלא ולהחליק אותם באמצעות השפכטל / השליכט.     בסדקים נימיים רחבים יותר יהיה צורך לטפל באמצעות פתיחת הסדקים לרוחב של מספר מילימטרים ומילוי במרק גמיש.   ("נירוסיל סופר" מתאים לסוג זה של טיפול).

 

אם תצרף תמונות של הסדקים נוכל להבין יותר טוב במה בדיוק מדובר, אך מומלץ כמובן לבצע בשטח בדיקה יסודית.

 

בברכה,

גבי

 26/09/2012 20:52:52 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש סדקים ”וורידיים" בכל הבית  (דניאל)

  פתח הודעה בחלון חדש תיקון סדקים נימיים, קירות פנים  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs