איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

שיטות לאיטום מרפסות  (גבי)

שלום גילעד,

 

אנא ציין איזה איטום בוצע כבר במרפסת של השכן: האם הרימו את הריצוף וביצעו את כל האיטום מחדש, או שבוצע איטום מעל הריצוף הקיים, למשל באמצעות אטימת הפוגות בין המרצפות ?

 

ראשית יש לוודא שהמשטח המרוצף אכן אטום לגמרי, ואפשר גם באמצעות בדיקת הצפה.  אם המשטח אטום יש למצוא ליקויים אחרים בסביבת המרפסת. (לעיתים תכופות מתגלים למשל סדקים בצד החיצוני של המעקות, נזילות דרך המשקוף התחתון של הויטרינה, וכדומה..).

 

לשאלתך: לא קיימים "חומרים להזרקה" ואין כל ודאות שמצלמה תרמית תוכל לאתר במדוייק את המקור לבעיה מכיוון שמצלמה תרמית רק מגלה אזורים בעלי רטיבות נסתרת  וזו יכולה להיות נוכחת במקומות שונים שאינם בהכרח המקור לבעיה.

 

באופן כללי שיטת האיטום הטובה ביותר מבחינתך היא השיטה היסודית (והיקרה) ביותר, הכרוכה בפרוק הריצוף הקיים ובבצוע איטום מחודש.  לחילופין ניתן גם לבצע איטומים זולים יותר, ללא פרוק הריצוף, באמצעות איטום הפוגות בין האריחים או באמצעות מריחה של חומרי איטום פוליאוריטניים, שקופים או צבעונים.  אפשרות זו זולה יותר ויתכן שמסיבה זו היא תועדף ע"י השכן.

 

אם תפרט יותר נתונים נשמח לעזור הלאה.

 

בברכה,

גבי

 19/11/2012 06:02:01 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש נזילה ממרפסת שכן  (גילעד)

  פתח הודעה בחלון חדש שיטות לאיטום מרפסות  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש נזילה ממרפסת של שכן  (גלעד)

      פתח הודעה בחלון חדש נזילות ממרפסת לאחר איטום חדש  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs