איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

תיקון קיר, שליכט אקרילי  (גבי)

שלום כפיר,

 

לא ברור מהתקשורת שלך מה בדיוק בכוונתך לבצע או לא-לבצע...

 

גם אם אינך מעונין לחדש את השליכט בכל שטח הקיר עדיין יהיה עליך לבצע עבודה יסודית על הקטע הסדוק שבתמונה. כלומר יהיה עליך לקלף את חלקי השליכט וכנראה שגם את חלקי הטיח הסדוקים שיתגלו כנראה מאחורי השליכט.

 

לאחר הקילוף של השליכט יתברר אם ומדוע נוצרו הסדקים:  במקרה שהסדקים נמצאים גם בעומק הקיר וממשיכים גם מאחורי שכבת הטיח, יהיה צורך לאטום אותם עם מסטיק פוליאוריטני ולאחר מכן לתקן את שכבת הטיח. רצוי יהיה גם לבצע "חבישה צימנטית" באמצעות הטבעה של רשת אינטרגלס בתוך שכבת ההרבצה שלפני הטיח. לאחר הטיח תוכל לבצע את שכבת היסוד ואת השליכט הצבעוני, רק על הקטע המתוקן.

 

במקרה שהטיח אינו סדוק ויתברר שהוא אחוז חזק על התשתית תוכל לקלף רק את השליכט הרופף, לחדש את שכבת היסוד ולבצע מעליה את השליכט החדש.

 

אם בכוונתך לבצע תיקון ללא פרוק הרי שבמקום סיליקון תוכל להשתמש במסטיק פוליאוריטני כגון "סיקפלקס". אך התוצאה תהיה חובבנית לגמרי והמראה מכוער ביותר...

 

בברכה,

גבי

 08/02/2013 13:30:04 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש טיח אקרילי שנסדק ו”התנפח”  (כפיר כהן)

  פתח הודעה בחלון חדש תמונת הסדק:  (כפיר כהן)

    פתח הודעה בחלון חדש תיקון קיר, שליכט אקרילי  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs