איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

פריחה לבנה בין אריחים, בבית חדש  (גבי)

שלום משה,


תפרחות מלח מופיעות לעיתים שכיחות בבתים חדשים עקב שרידי רטיבות שנותרו בחומרי המליטה (הטיט) שמתחת לאריחים.  תפרחת המלח אינה "עובש" (או פטריות) אך יש לנקות אותה באופן קבוע, רצוי "על יבש" עד שהיא נפסקת מעצמה. לאחר מספר שבועות / חודשים התופעה אמורה להיפסק.


תפרחות מלח יכולות כמובן גם להופיע לאחר פגיעת רטיבות בבתים קיימים.  כנראה שזהו אינו המקרה אצלך אך בכ"ז מומלץ לוודא שהרטיבות שנמצאת מתחת לריצוף של חדר הרחצה- אינה יכולה לעבור אל מתחת לריצוף של המסדרון ו/או של החדרים הסמוכים.


מומלץ לבדוק אם ישנה רטיבות מתחת לריצוף באזור החיצוני שצמוד לחדר הרחצה. אם ישנה שם רטיבות מתחת לאריח, משמעות הדבר היא שאין הפרדה מלאה (מתחת לריצוף) בין הריצוף של חדר הרחצה לבין הריצוף הסמוך.  אמורה להיות שם חגורת בטון אטומה שתפקידה לתחום את האזור הרטוב מהאזור היבש.


באשר לשינויי הגוון של הרובה- אלו יכולים להתרחש עקב שרידי רטיבות או עקב בצוע לקוי של הרובה מלכתחילה. אפשר תחילה להמתין ולראות אם הרובה הכהה מתבהרת לאיטה במהלך הזמן הקרוב.


בברכה,

גבי

 13/01/2014 20:42:09 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש צמיחת שערות הנראות כמו עובש מהרובה בכל הבית - האם מסוכן לבריאות?  (משה)

  פתח הודעה בחלון חדש פריחה לבנה בין אריחים, בבית חדש  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש שאלות נוספות  (משה)

      פתח הודעה בחלון חדש שרידי רטיבות מתחת לריצוף  (גבי)

        פתח הודעה בחלון חדש תודה רבה  (משה)



 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs