איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

שרידי רטיבות מתחת לריצוף  (גבי)

שלום משה,


יש לנקות את התפרחת מדי יום, עם סמרטוט יבש או מטאטא עדין. כאשר משאירים אותה כפי שהיא לזמן ארוך מדי עלולים להיווצר כתמים על שפתי האריחים. כך לכל הפחות, דווח לי במקרים דומים.  כך שלא כדאי לקחת סיכונים.


אם תפרק אריח ליד חדר הרחצה ויתגלה שישנה שם רטיבות גבוהה יחסית לשאר השטח- הדבר יצביע על בעיה באיטום כפי שהסברתי קודם ויהיה עליך לדרוש מהקבלן לפרק את הריצוף לפחות באזור החגורה ולדאוג לאיטום מלא בינה לבין תחתית הריצוף. 


בענין הרטיבות שמתחת לריצוף שבחדר הרחצה: היא לא תתייבש מעצמה בצורה שכזו ויש לפתוח עוד אריחים. אלא שבמקביל יש לבדוק מדוע חדרו הרבה מים אל מתחת לריצוף. יתכן שישנה בעיה ברובה, או סביב פתחי ביקורת ברצפה, או בחיבור בין האמבטיה לקיר- וכיוצ"ב.  


זה כאנור אינו ריאלי להמתין שהעסק יתייבש מעצמו בצורה הנוכחית.  אך מהבחינה העקרונית, גם כאשר ישנה רטיבות מתחת לריצוף של חדרים רטובים, היא אינה אמורה לעבור אל מתחת לריצוף של חדרים סמוכים. ועל כך יש לתת את כל הדגש.


בהצלחה,

גבי

 13/01/2014 22:20:02 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש צמיחת שערות הנראות כמו עובש מהרובה בכל הבית - האם מסוכן לבריאות?  (משה)

  פתח הודעה בחלון חדש פריחה לבנה בין אריחים, בבית חדש  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש שאלות נוספות  (משה)

      פתח הודעה בחלון חדש שרידי רטיבות מתחת לריצוף  (גבי)       << את/ה כאן

        פתח הודעה בחלון חדש תודה רבה  (משה) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs