איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

פנלים מעל יריעות איטום בגג מרוצף / מרפסת.  (גבי)

שלום דליה,


ניתן לחבר את הפנלים למקומם במספר דרכים..  אם מדובר על עבודת שיפוץ של גג מרוצף בבית קיים יש להתחשב במגבלות בשטח, דהיינו בעובי שכבת ההדבקה שאפשר ליישם בהתחשב בעוביה של שכבת הטיח הקיימת בקירות. 


מספר אפשרויות:


1.  השיטה הנכונה ביותר היא באמצעות התקנת רשת טיח (רשת ממתכת ולא רשת אינטרגלס) אשר מחוברת בברגים לקיר מעל לגובה קצה היריעות. לאחר התקנת הרשת מבטנים אותה בתערובת מלט וחול + דבק לטקס SBR.  מעליה- מדביקים אח"כ את הפנל עם תערובת טיט או דבק מוכן מתאים.   שיטה זו היא הבטוחה ביותר למניעת סדיקה כך שגם אם בעתיד הרחוק תתרחש היפרדות זעירה בין היריעות לבטון, הרשת עדיין תחזיק את שכבת הבטון (והפנל) במקומם.


2.  באמצעות השיטה שהזכרת בשאלתך ושאותה ראית באחת מתשובות הפורום. מתיזים תערובת שפריץ צימנטית (מלט וחול ביחס של 1:1 ודבק לטקס SBR) מעל כל שטח היריעות שבקיר והשטח שמעליהן.   לאחר מכן מבצעים שכבת הרבצה ומעליה מדביקים את הפנל.


באופן עקרוני לא מומלץ לבצע הדבקת פנל ליריעה עם דבק דק-עובי, כפי שציינתי בתשובתי הקודמת. הדבקות שכאלו מבצעים רק בלית ברירה והן רגישות מאוד ותזוזה תרמית קלה של היריעה יכולה לגרום להתרופפות הפנל ו/או סדיקת הטיח שמעליו.


(בנוגע לשאלתך בנושא חיספוס התערובת הצימנטית:  כאשר היא טריה פשוט חורצים בה בחפץ חד כגון ראש-מסמר או מברג, ומחספסים אותה. ואפשר גם באמצעות מלג` משונן).


בברכה,

גבי

 27/02/2014 22:02:41 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש הדבקת פנלים על יריעות בציפוי אגרגט  (דלית)

  פתח הודעה בחלון חדש פנלים מעל יריעות איטום בגג מרוצף / מרפסת.  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש הגג הוא בבית קיים  (דלית)

      פתח הודעה בחלון חדש לא יודעת אם הייתי צריכה לציין, אבל הפנלים מגרניט פורצלן  (דלית)

        פתח הודעה בחלון חדש איטום גג מרוצף- פנלים  (גבי)

          פתח הודעה בחלון חדש תודה רבה גבי  (דלית) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs