איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

ציפוי קירות בית עם שליכט צבעוני חיצוני  (גבי)

שלום שאול,


אם הקירות עדיין לא טויחו אפשר גם כעת לבצע פעולות למניעת סדיקה בחיבורים בין בלוקים ליציקות בטון, בין הפסקות יציקה (יציקות סביב חלונות) וכיוצ"ב. מורחים על האזור שכבת הרבצה צימנטית בעובי של כ 4 מ"מ ומטביעים בתוכה רצועה של רשת אינטרגלס. מחספסים את פני השטח בעוד החומר טרי וממתינים לייבוש.  מבצעים אשפרה למשך מספר ימים ואח"כ ממשיכים עם שכבת הטיח המיישר.  רשת האינטרגלס תפחית את החשש לסדקים בשכבת הטיח.


באשר לגימור החיצוני:  שליכט צבעוני מוגבל מבחינת גמישותו ומיועד לגשר על פני סדקים ברוחב של מילימטר אחד בלבד. כך שאם כבר בוצע שלב הטיוח של הקירות ואם ישנו חשש סביר להיווצרות סדקים רחבים יותר- עדיף לבצע גימור עם צבע גמיש (פריימר + 2-3 שכבות) במקום השליכט הצבעוני.    


באשר לסוג החומר: אפשר להשתמש ב"שליכט אקרילי צבעוני גמיש" של החברות המובילות (נירלט, טמבור, דקוליין).   גימור שליכט בגרגר גס מסייע לטישטוש ליקויים בטיח החיצוני אך הוא אינו אמור לטשטש ולהסתיר סדקים.  כהערת אגב: אפשר להגיע לרמת גימור גבוהה יותר ע"י ביצוע שכבת שליכט צימנטי דק (כגון "אלטק ויולט" של נירלט) מעל גבי הטיח המיישר, ורק אח"כ לבצע את השליכט הצבעוני (או את הצבע הגמיש). לשיקולך.


בברכה,

גבי

 25/06/2014 23:36:45 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש שליכט חיצוני  (פיני)

  פתח הודעה בחלון חדש ציפוי קירות בית עם שליכט צבעוני חיצוני  (גבי)       << את/ה כאן

  פתח הודעה בחלון חדש מענה  (גדי)

    פתח הודעה בחלון חדש אינטרגלס או יוטה  (פיני)

      פתח הודעה בחלון חדש רשת לטיח  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs