איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

נזילה מויטרינה  (גבי)

שלום ארז,

 

שמחנו לעזור (!).

 

מסילות ניקוז:

 

אם קיימים פתחי ניקוז בדופן החיצונית של המסילה התחתונה אשר בה "נוסע" החלון אז מדובר על פתחי ניקוז גלויים.

 

פתחי ניקוז "נסתרים" הם כאלה שנמצאים במרכז המסילה, בתחתית האופקית שלה, ואשר מובילים את המים אל תוך מסילת ניקוז נוספת ונסתרת שנמצאת מתחת למסילה שבה החלון "נוסע".   שיטת ניקוז זו לא מאפשרת תיקון בשטח משום שאין גישה למסילה הפנימית.

 

לענין בצוע הבדיקה עצמה, שים לב שאופן הביצוע חשוב מאוד. אם תרטיב את האזור הסמוך או אם תאפשר למים לצאת מפתחי הניקוז לא תוכל לדעת בברור מהו הגורם לנזילה משום שיתכן מצב בו המים שנוזלים החוצה חודרים אל תוך הבית ממקומות אחרים בהם הם עוברים (למשל בחיבור בין המשקוף התחתון לבטון).  כך שאם אינך בטוח בכך שביצעת את הבדיקה היטב- בצע אותה בשנית. אטום את פתחי הניקוז עם סיליקון ואחר כך מלא מים במסילה באופן זהיר (עם בקבוק או כוס מים) מבלי להרטיב אזורים סמוכים.

 

לענין אנשי אלומיניום, אינני מכיר לצערי.  תוכל לפנות ולקבל המלצות על קבלנים מנקודות המכירה המובחרות בהן מוצגים לראווה מיגוון סוגים של חלונות.

 

בהצלחה,

 

גבי

 27/10/2007 21:40:43 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש רטיבות מתחת לוטרינה  (ארז)

  פתח הודעה בחלון חדש ויטרינה  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש איש אלומיניום  (ארז)

      פתח הודעה בחלון חדש נזילה מויטרינה  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs