איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

סדקים, ציפוי מגרש טניס  (גבי)

שלום ברק,

 

תודה על ההסבר ונעים להכיר.

 

הבעיה בציפויים האלה, כפי שאתה מכיר היטב, היא אכן עמידה מאוד מוגבלת בסדיקה רחבה.  מלבד בשיטות המקובלות שהזכרת , אוכל רק להציע שתי דרכים נוספות.

 

על מנת להפחית את התופעה יש למלא את הסדק עצמו ורק אחר כך ליישם את הציפוי. אם הציפוי "עומד באויר" מעל לסדק הוא רגיש מאוד לקריעה כתוצאה ממתיחה. אפשר למלא את הסדקים עם חומרים גמישים שיפחיתו מכוח הקריעה המופעל על הציפוי העליון, וימתנו אותו.  אפשרות שנייה היא לאחות את הסדקים עם חומר אפוקסי חזק כך שתנועת הסגירה של הסדק תפחת.  בשני המקרים יהיה צורך להמתין לפחות 24 שעות לייבוש, (כך שלא מדובר על מריחה בודדת).

 

חומר גמיש שיכול להתאים הוא SikaFlex 2C NS/SL, אשר הנו חומר דליל (שפיך) שניתן להחדיר אותו אל הסדק בשפיכה עם משפך או עם אקדח.  זה תלוי בעובי הסדק משום שהחומר מיועד לתפרי התפשטות ולא לסדקים זעירים.

 

בשיטה השניה ניתן להחדיר חומרים אפוקסים נוזליים אל תוך הסדק לצורך איחוי / מילוי , בעזרת משפך או אפילו מזרק פלסטיק.  צריך להתחשב בעומק הסדק ובתשתית שמתחת לאספלט / לבטון, כך שהחומר לא ימשיך להיספג פנימה עד-אין-סוף.     למשל-  חומר מסוג סיקדור 52 של גילאר / סיקה, אשר ניתן להשתמש בו כפי שהוא (מאוד מיימי / שומני) או להוסיף אליו אגרגט דק (במקרה של סדקים רחבים יותר.    במקום אפוקסי אפשר להשתמש גם ב"דייס צימנטי", באותו העקרון (הזרקה / שפיכה).

 

פרטים נוספים תוכל לקבל אצל חברת גילאר ואצל חברות נוספות כגון א.צ. שיווק.

 

בהצלחה,

 

גבי

 26/01/2009 19:54:27 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש סדקים במגרשי טניס וספורט  (שמעון)

  פתח הודעה בחלון חדש סדקים, ציפוי מגרש טניס  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש סדקים  (ברק)

      פתח הודעה בחלון חדש סדקים, ציפוי מגרש טניס  (גבי)       << את/ה כאן

        פתח הודעה בחלון חדש .  (ברק)

    פתח הודעה בחלון חדש איטום סדקים וציפוי מגרשי טניס  (שמחה)

      פתח הודעה בחלון חדש אנא השאר פרטים באמצעות המדור צור-קשר  (גבי)

        פתח הודעה בחלון חדש איטום סדקים  (תמיר חצב) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs