איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

איטום חדר שרותים  (גבי)

בוקר טוב אורן,

 

ותודה גם לך על המחמאות לפורום.

 

1.  סביב הברזים, בינם לבין האיטום שבקיר (או בינם לבין הבטון/ שכבת ההרבצה) ניתן לאטום עם מעט סיקפלקס, כך שבמקרה שיחדרו מים אל מאחורי הקרמיקה הם לא יעברו אל תוך הקיר ברווח סביב הצינור / הברז.  (רבים פוסחים לגמרי על שלב זה, כך שהנושא לשיקולך).

 

2.  את המריחה על גבי הבלוקים עושים עם מלג`. שכבה של 4-5 מ"מ, עד שהאזור מיושר.  אפשר גם לעבור על השטח מעט מאוחר יותר, כאשר החומר עדיין טרי למחצה, עם מלג`-ספוג.

 

3.  חדר שרותים נחשב לחדר רטוב לכל דבר. אינך חייב לאטום את כל הקירות. אך יש לאטום את הקיר ליד הכיור. חובה / מומלץ לאטום את הרצפה ולבצע סף הפרדה יצוק- כמו במקלחות.

 

המלצה אישית : בצע נקודת ניקוז עליונה גם בריצוף של השרותים, כולל הנמכה של הריצוף, כמו שעושים במקלחות. כך שבמקרה של הצפה כתוצאה מפיצוץ בצנרת , המים ינוקזו לביוב ולא יציפו את כל הדירה (בדיוק כשתהייה בחופשה בתורכיה..).   זה יוכל לעזור לך גם בעת שטיפת הרצפה. לשיקולך.

 

יום טוב,

 

גבי

 30/03/2009 05:51:15 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש חדרים רטובים  (אורן)

  פתח הודעה בחלון חדש איטום חדר שרותים  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs