איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

תיקוני איטום  (גבי)

בוקר טוב אייל,

 

תיקוני איטום ביריעות הכי טוב לבצע עם יריעות.... ובהלחמה. מלחימים את היריעה למקומה היכן שהתנתקה ואחר כך מלחימים טלאי נוסף מעל גבי התיקון. אך בדרך כלל דרוש איש מקצוע עבור תיקון שכזה (אלא אם תרצה לבצע לבד).

 

פתרון אחר הנו שימוש בחומרים ביטומנים משחתיים המיועדים לתיקונים והשלמות בעת עבודות עם יריעות ביטומניות. יש לעקוב אחר הוראות היצרנים, אשר משתנים במעט מיצרן ליצרן.   בגדול : מבצעים שתי שכבות עבות עם רשת אינטרגלס בין השכבות. מפזרים מעט חול על גבי החומר בעודו טרי וממתינים כשבוע ימים לפחות לייבוש  והתקשות מוחלטת של החומר.  לאחר מכן תוכל לפרוס פיסה של בד גאוטכני להגנה על החומר ואחר כך להחזיר את הקלקר והחצץ למקומם.   חומרים יעודיים עבור תיקוני יריעות הם "פלקספז H" (פזקר), או  "מסטיק MD / MC/ MB" (ביטום).  ניתן להשיגם בחנויות הגדולות לחומרי אטימה / בנין. 

 

באשר למחיר שביקשת, קשה לתת תשובה מדוייקת. עיקר העלות נופל על הפינוי וההחזרה של החצץ למקומו. אם ישנו גג סמוך לגג שלך, שאליו ניתן להעביר את כל העסק, המחיר יהיה זול יותר מאשר במקרה שיהיה צורך להוריד את הכל לקרקע (או להעביר הכל מספר פעמים מצד לצד).  המחיר הגס יכול לעמוד על כ 5 או 6 אלף ש"ח, אך זהו ממש מחיר מהשרוול.

 

בברכה,

גבי

[ הערת המערכת- ראה מאמר מעודכן משנת 2010 על תיקון גגות  ].

 07/04/2009 08:05:58 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש תיקון איטום על בסיס יריעות ביטומניות ובידוד לאחר מכן  (אייל)

  פתח הודעה בחלון חדש תיקון יריעות ביטומניות  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש בדיקת קרעים ביריעות הביטומניות  (אייל)

      פתח הודעה בחלון חדש תיקוני איטום  (גבי)       << את/ה כאן 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs