איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

הסברת שאלתי  (גיא)

תודה לך על התיחסותך. אני מתנצל שדברי לא הובנו.

 

הקבלן בונה לי את כל הדברים העיקריים, שעושים עובדיו. והמדובר בחשמל אינסלציה טיח, ריצוף, איטום וכו`. אמנם יש דברים שעובדיו לא עושים, וכגון חלונות אלומיניום, מעקה ברזל וסורגים וכדו`. והקבלן מזמין אותם אצל בעלי המקצוע הספציפיים.  וזה מעכב את החוזה כי כל פעם נזכרים בפרט כזה נוסף (פרגולות, סככה, תריס חשמלי, אלומיניום מוקצף או משוך,  עובי הזכוכית הבידודית וכו` וכו`) ואלו פרטים שיש לקבל לגביהם החלטה במה לבחור, והקבלן צריך לברר מה המחיר לכל סוג, וכך הבניה מתעכבת. 

בעיקרון יכולתי לסגור את החוזה עם הקבלן בלי פרטים אלו, ובהמשך אם נשתווה במחיר הוא יעשה לי אותם, ואם לא  - אקח מישהו אחר. אך הבעיה שכל הפרטים הללו קשורים בקדיחות במרפסת ובחלונות, ואם יפגע האיטום לא תהיה לי כתובת אחת למי לפנות. ולכן העדפתי שהקבלן יעשה הכל, אך זה גורם שהחוזה מתעכב. כי לא ניתן להתחיל לעבוד ובסוף להתקע עם אי הסכמות בפרטים שלא סוכמו.

 

שאלתי היא האם באמת איטום לאחר התקנות הפרטים הללו מהווה בעיה?  שאולי אני לבד יכול לאטום את ההברגות בסיקפלקס, ואני לבד יכול להשגיח על המתקינים שיעשו את ההתקנות בזהירות. כי בס"ה לי עדיף להיות חופשי לגבי התקנות נוספות אלו, ולעשות אותם אצל מי שארצה, ואף במחיר נמוך יותר.  ואני כובל את עצמי לעשותן אצל קבלן הפנים רק מחמת השיקול לעיל, שיהיה לי אדם אחד אחראי על כל האיטום.   ובאמת בהיגיון נראה שאין בעיה כ"כ להשגיח על המתקינים השונים שיעשו בזהירות, ולאטום את ההברגות בסיקפלקס וכו`. ובנתיים הבניה מתעכבת מאוד.

 

תודה שהחזקת מעמד עד פה.  אבל תסכים איתי ששאלתי חשובה.
בתודה

גיא

 16/06/2009 12:21:10 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש איטום במרפסת לאחר התקנות פרטים שם  (גיא)

  פתח הודעה בחלון חדש תאום עבודות  (גבי)

    פתח הודעה בחלון חדש הסברת שאלתי  (גיא)       << את/ה כאן

      פתח הודעה בחלון חדש תאום עבודות איטום  (גבי) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs