איטומן - מומחי איטום ושיקום מבנים
איטום שיקום פרוייקטים פורום מפרטי איטום ושיקום מפת אתר
 
דף הבית
מאגר לקוחות
איטום
שיקום
פרוייקטים
חומרי שיקום
מפרטי איטום ושיקום
מן העיתונות
גלריית תמונות
קישורים
פורום
צור קשר

תכנון בית חדש  (גבי)

בוקר טוב שרון,

 

להלן מספר תשובות.

 

1.  את היסודות חובה לאטום. ברוב המקרים- עם חומר ביטומני משחתי. בעקרון כל חלקי המבנה שנמצאים במגע עם הקרקע מחייבים איטום. מלבד הצורך להגן את אותם אלמנטים יש צורך באיטומם למניעת עלייה קפילארית של רטיבות דרכם- אל הקירות (והרצפה).

 

2.  כאשר הרצפה מוגבהה מהקרקע בדרך כלל לא אוטמים אותה. זה נתון להחלטת המתכנן / הקונסטרוקטור, בהתאם לתנאי השטח וסוג הקרקע ואני מניח שאותו תכנון וניקוז שקיבלת מספק מענה מתאים. (תוכל גם להפנות אליהם את השאלה).

 

3.  בענין עיגון דק על מרפסת מומלץ להיוועץ תחילה עם מתקין הדק באשר למקומות בהם ידרשו עיגונים אל התשתית.  האם ברצונכם לבצע את התקנת הדק על גבי הריצוף- או במקומו ?    כאשר מבצעים את הדק ללא ריצוף תחתון רצוי לתכנן מראש קוביות בטון מוגבהות, במקומות המתאימים, על מנת לעגן עליהן את הדק. שכבת האיטום תטפס על הדפנות של הקוביות ויש לאטום גם את החלק העליון שלהן.   הכי נכון יהיה לברר תחילה את אופן ההתקנה במדוייק ואחר כך לתכנן את האיטום בהתאם.

 

בברכה,

 

גבי

 05/07/2009 06:24:56 הוסף תגובה 

פתח הודעה בחלון חדש בנית בית חדש.  (שרון שטרית)

  פתח הודעה בחלון חדש תכנון בית חדש  (גבי)       << את/ה כאן

    פתח הודעה בחלון חדש בנית בית חדש  (שרון) 
   © כל הזכויות שמורות לחברת איטומן 2005.                                                                                                                                      www.ZYwebs.com     Dvirs