הוספת הודעה חדשה
  • · איטום קיר חיצוני של מרתף בדיקה 570 איך מורידים

(גל)

חפרו לי חצי מטר באדמה לחשוף את קיר המרתף. הורידו את הקלקר ועל הזפת שמו סיקה 560.

ואז אמר לי יועץ של סיקה שזה חומר שגוי ויהפוך לקוטג שיחזירו את האדמה ויש להסיר ולשים סיקה 301 במקום.

איך מסירים סיקה 560??

האם באמת נאם אפשר אולי לשים עליה?

היתה לי קטיבות.ממש קטנה בפינה אבל חשפנו 5 מטר ועכשיו כל ה 5 מטר בעומק חצי מטר מכוסים  בדיקה 560 כלומר ניצור נזק הרבה יותר גגול ממה שהיה אפ הוא צודק וה 560 לא מתאים

בקיצור - מה עושים???

בתמונות הקיר לפני ואחרי מריחת הסיקה 560

• · תיקון איטום בקיר מרתף

(גבי) → אתה נמצא כאן

שלום גל,

ה"סיקה לסטיק 560" אכן אינו מתאים כלל למטרה זו.

יש להסיר את החומר ממקומו באמצעים מכניים (גרזן, שפכטל או פטישון חשמלי עם איזמל רחב). עבודת הסרת החומר תגרום גם להסרת חלקים מהחומר הביטומני הישן.

לא לגמרי ברור מהתמונה אם החומר הישן הנו חומר ביטומני משחתי או יריעות ביטומניות. 

במקרה שזהו חומר ביטומני משחתי יש פשוט להסירו ממקומו ביחד עם החומר העליון. לאחר מכן יש לבצע תיקונים דרושים בקיר באמצעות תערובת צמנטית מועשרת בדבק לטקס SBR. לאחר הייבוש (למחרת) אפשר לאטום את כל השטח מחדש בחומר ביטומני משחתי כגון ה"סיקה איגולפלסט 301" שהומלץ, או חומר ביטומני אחר, ומעל גבי חומר יסוד מתאים. לדוגמא : A12 (ביטום) או מוצרים מקבילים של חברות אחרות / נוספות.  

(במקרה שיש על הקיר יריעות ביטומניות הטיפול יהיה מורכב יותר ויש לחתוך אותך בהיקפו של האזור המתוקן ולהלחים יריעות חדשות ולתקן בהלחמה את שארית היריעות הקיימות).

בברכה,

גבי

• · החמור הישן הוא זפת.

(גל)

האם אפשר להוריד את הסיקה 560 גם עם לחץ מים?
        אולי על ידי חמום הזפת שמתחת?
        או הכי טוב לגרד את ה560? כמה זמן זה אמור לקחת?

ועוד שאלה - ענית ולא הבנתי - 
        נניח שגרד את ה560 ופגע בזפת שמתחת - מה כתבת שעליו לשים על השטח המגולה וה"פצוע" לפני ששם את ה301?

בתמונה פה שההחומר הישן
        ( בשאלה המתוקנת שלי - (מופיעה מיד אחכ) - התמונה של המצב הקיים)

תודה רבה

« חזרה לפורום
האתר בשיפוץ

אתר איטומן הוותיק נמצא בעיצומם של תהליכי שדרוג אשר יתרחשו במספר פעימות.

נשמח לקבל הערות והמלצות.

תודה וגלישה נעימה !

משהו לא ברור?

אנא שאל בפורום ונשמח לעזור.

הפתרון לעובש

צבע מקצועי מהפכני נגד עובש ופטריות. אינו מכיל רעלנים וידידותי לסביבה.

מוצרי זיפקס

טכנולוגיית האיטום הייחודית של זיפקס נועדה לאיטום כל משטח בטון.

דילוג לתוכן