הוספת הודעה חדשה
  • · ניקוז חצר אנגלית

(יואב)

שלום,

יש לי חצר אנגלית עם בור חלחול שכבר לא ממש עושה את העבודה ואני רוצה לשים משאבה במקום.

כמעט כל המשאבות שראיתי מתחילות מגובה של כמה סמ וזה בעייתי אצלי כי זה אומר שהמים יחדרו מהחלון לתוך החדר.   יש משאבה אוטומטית שמתחילה מגובה 0 או שיש לה מצוף צר שאני יכול להכניס לצינור ניקוז של הבור חלחול והיא תשאב אם זה יתחיל להתמלא?

תודה רבה

• · ניקוז חצר אנגלית-יחידת שאיבה

(גיורא) → אתה נמצא כאן

שלום יואב,

משאבות המופעלות אוטומאטית הן משאבות טבולות שמופעלות באמצעות מפסק המותקן על מצוף שמפעיל את המשאבה בהגיע המים למפלס מסויים-לפיכך ךפחות בכפוף לטכנולוגיה הקיימת משאבה מגובה אפס לא יכולה להיות מהגדרה אוטומאטית...

לכן אם אתה מעוניין בניקוז מאולץ יעיל של החצר האנגלית תצטרך להתקין יחידת שאיבה המבוססת על משאבה טבולה המותקנת בתוך שוחה  שתצטרך להתקין ברצפה.כדי להקל על עבודת הסיתות והחפירה יתכן שתוכל להשתמש לשם כך לפחות חלקית בבור החילחול ששבק..

מבחינת סוג שוחת השאיבה, לדעתי האופציה העדיפה   היא להתקין יחידת שאיבה מובנית המורכבת ממשאבה המותקנת בתיבה יחסית קטנה עם כניסה ויציאה .במקרה שלך תספיק יחידה קטנה מסוג  PEDROLLO SAR 40 המכילה את המשאבה הפשוטה ביותר-ראה בצילומים המצורפים.

בברכה, גיורא

« חזרה לפורום
האתר בשיפוץ

אתר איטומן הוותיק נמצא בעיצומם של תהליכי שדרוג אשר יתרחשו במספר פעימות.

נשמח לקבל הערות והמלצות.

תודה וגלישה נעימה !

משהו לא ברור?

אנא שאל בפורום ונשמח לעזור.

הפתרון לעובש

צבע מקצועי מהפכני נגד עובש ופטריות. אינו מכיל רעלנים וידידותי לסביבה.

מוצרי זיפקס

טכנולוגיית האיטום הייחודית של זיפקס נועדה לאיטום כל משטח בטון.

דילוג לתוכן