הוספת הודעה חדשה
  • · עוד תמונות

(דויד)

עוד תמונות

• · חלון

(גיורא)

שלום דוד

כשל נפוץ באיטום חלונות הזזה קשור בניקוז המסילה התחתונה- בדוק אם במסילת החלון התחתונה קיימים חורי ניקוז מובנים בתחתית המסילה .ניקוז זה מיותר שכן קיים אצלך ניקוז עליון, לכן אם קיימים חורים כאלה  אטום את חורי הניקוז האלה מתוך חשש  שקיים אצלך ליקוי נפוץ שבמסגרתו פינות המסילה הפנימית אינן אטומות - ליקוי שלא ניתן לתיקון ללא פירוק החלון.

אולי זו הבעיה אצלך... (:

בברכה גיורא

• · פתחי ניקוז

(דויד)

גיורא

קודם כל תודה רבה. זה לא מובן מאליו כל התשובות שאתה מספק

לגבי פתח ניקוז תחתון במסעלה פנימית הוא קיים . צד אחד בין מסילה לשניה וצד שני פתח החוצה לכיון אדן החלון. הפתחים הם בדופן מסילה צדדי ולא כלפי מטה . מניח שזה מה שאמור להיות. 

איפה יש לי פתחי ניקוז עליונים את זה לא הבנתי  ומה המטרה של סתימת פתחי ניקוז תחתונים ?

כך אני יצור מסילה תחתונה סגורה ללא נתיב למים החוצה . אני מפספס כאן משהו ?

ודבר אחרון שציינת לגבי כשל בפינות, אכן רואים מריחה של מסתיק בתוך מסגרת בצד הפנימים בפינות תחתונות 

• · חלון

(גיורא)

דוד שלום

בצילום נראה שאצלך קיימים חורי ניקוז צדדיים שכנראה הותקנו באופן מאולתר מאוחר יותר , אך לא צילמת את המסילה לכל אורכה. כוונתי היא  לפתחי ניקוז אם קיימים בתחתית המסילה, לא בצדדים!!

מערכת ניקוז פנימית כזו שבמסגרתה הניקוז הוא לתוך הפרופיל ויציאת המים היא מתחתית הפרופיל של המסילה התחתונה היא כיום ברירת המחדל בחלונות הזזה . מערכת זו מהווה כשל איטום נפוץ מאד, היות והדבר מצריך איטום של פינות המסילה התחתונה מבפנים!- מה שצריך להתבצע במפעל בעת בניית החלון ולא ניתן לתיקון לאחר מכן.

לכן בדוק את החלון - אם קיימים חורים בתחתית המסילה- אטום אותם!

• · סרטוני מסילה

(דויד)

https://photos.app.goo.gl/csyQrdSeuGhNQffJ8

אני מצרף סרטון של המסילה. יש רק פתחי ניזוק במעבר ממסילה למסילה בדופן צדדית. אין ניקוז כלפי מטה

• · אם כך נראה כי הבעיה אינה שם..

(גיורא) → אתה נמצא כאן

דוד,

הפניתי אותך לליקוי נפוץ ופשוט לתיקון בתקווה שאולי זה המקרה אצלך, אך מסתבר שלא..

אחזור שוב-  הציפיה שניתן יהיה לאתר מרחוק ליקויי איטום שונים, במיוחד בנושא מסובך כמו חלונות אינה ראלית.

רק חקירה מעמיקה בשטח וביצוע בדיקות כגון המטרה עשויה, במקרים מסויימים אך לא תמיד, לעזור באיתור הליקוי ובמניעת הרטיבות.

כמו כן חשוב לציין גם כי לא קיים שום תהליך או מכשיר שיכולים להבטיח במאה אחוז הצלחה באיתור ליקויים- אפשר רק להשתדל מאד...

בברכה גיורא.

« חזרה לפורום
האתר בשיפוץ

אתר איטומן הוותיק נמצא בעיצומם של תהליכי שדרוג אשר יתרחשו במספר פעימות.

נשמח לקבל הערות והמלצות.

תודה וגלישה נעימה !

משהו לא ברור?

אנא שאל בפורום ונשמח לעזור.

הפתרון לעובש

צבע מקצועי מהפכני נגד עובש ופטריות. אינו מכיל רעלנים וידידותי לסביבה.

מוצרי זיפקס

טכנולוגיית האיטום הייחודית של זיפקס נועדה לאיטום כל משטח בטון.

דילוג לתוכן